ریپل در برابر SEC

ریپل در مقابل SEC: قاضی دو شرکت را تایید می کند که وارد عمل شوند

برد گارلینگ هاوس، مدیر اجرایی Ripple، سرنخی از زمان پایان نبرد حقوقی حماسی این شرکت با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ارائه کرده است. در خوشبینانه، او معتقد است که این دعوا در سه یا چهار ماه به پایان می رسد، اگرچه احتمال طولانی شدن آن وجود دارد.

دعوای اوراق بهادار XRP قرار است تا 4 ماه دیگر به پایان برسد
پس از دو سال پیروزی و زیان رویه ای، شکایت کشیده شده در مورد اینکه آیا فروش XRP مقررات اوراق بهادار را نقض می کند یا خیر، به زودی به پایان می رسد.

براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل Ripple، در سخنانی با اعضای پانل در کنفرانس هفته فین‌تک DC در روز سه‌شنبه، گفت که انتظار دارد پرونده بین SEC و شرکتش که در سال 2020 آغاز شد، تا نیمه اول سال آینده به پایان برسد. با این حال، او اذعان می کند که پیش بینی درست آن دشوار است.

گارلینگ هاوس معتقد است: ‘قضات فدرال با سرعت خود کار می کنند – خوش بینانه ما در مورد 3-4 ماه صحبت می کنیم، بدبینانه ممکن است بیشتر از این باشد.

SEC از ریپل به دلیل فروش توکن های XRP از طریق معاملات اوراق بهادار ثبت نشده شکایت کرد. طبق گفته ناظر اوراق بهادار، ریپل XRP را به سرمایه گذاران فروخت در حالی که آنها را به این باور رساند که سود قابل توجهی از سود شرکت دریافت خواهند کرد.

هم ریپل و هم SEC اخیراً خواستار قضاوت خلاصه شده اند. این بدان معناست که آنها می خواهند که پرونده به جای محاکمه کامل، توسط قاضی رئیس دادگاه تصمیم گیری شود.

گارلینگ هاوس خاطرنشان کرد که این شکایت تا اواسط ماه آینده به طور کامل در برابر قاضی گزارش خواهد شد. او همچنین تکرار کرد که این پرونده نه تنها سرنوشت شرکت را تعیین می کند، بلکه آینده کل صنعت کریپتو را شکل می دهد.

رئیس ریپل همچنین به سخنرانی مهمی که در سال 2018 توسط مدیر سابق امور مالی شرکت SEC، ویلیام هینمن ایراد شد، اشاره کرد که در آن اعلام کرد اتر یک امنیت نیست. گارلینگهاوس خاطرنشان کرد که قاضی به کمیسیون دستور داده بود که اسناد را شش بار تحویل دهد. در اواخر ماه گذشته، ریپل یک برد دیگر به دست آورد، زیرا قاضی منطقه ای ایالات متحده، آنالیسا تورس، تلاش های SEC را برای محافظت از این اسناد سخنرانی Hinman، سنگ بنای استراتژی قانونی شرکت، ناکام گذاشت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *