سرمایه گذاران تزوس در ماه ژوئن به سود رسیدند!

صعود ارز دیجیتال تزوس

سرمایه گذاران تزوس در ماه ژوئن به سود رسیدند!

دارندگان تزوس، به ویژه آنهایی که در ماه ژوئن در نزدیکی پایین ترین سطح بازار نزولی خرید کرده اند، کمی بیشتر از 60 درصد رشد کرده اند. با این حال، این ارز دیجیتال به تازگی به اولین سطح مقاومت اصلی خود رسیده است. این یعنی ممکن است یک عقب نشینی قابل توجهی در این آخر هفته در کار باشد.

تزوس تاکنون توانسته است تا 1.94 دلار در این ماه برسد. این نشان دهنده افزایش 62 درصدی نسبت به پایین ترین نقطه قیمت آن در سال 2022 است. به نظر می رسد قیمت 1.88 دلاری آن در زمان مطبوعاتی نشان دهنده فشار فروش بیشتر در آن محدوده قیمتی است که منجر به کاهش جزئی در نمودارها می شود. فشار فروش مورد بحث توسط سطح فیبوناچی 0.236 تقویت شد.

قیمت ها اغلب از خطوط اصلاح فیبوناچی عبور می کنند، اما تنها در صورتی که حرکت کافی برای حفظ مسیر وجود داشته باشند. با این حال، احتمال تغییر در محدوده فیبوناچی ممکن است نشانه ای از چرخش قیمت باشد.

یکی از این نشانه‌ها، خروج از ارزش بازار نزدیک به سطح 1.75 میلیارد دلار است. ارزش بازار نشان دهنده رد مضاعف صعودی در همان محدوده است، بنابراین منطقه مقاومت قوی را تایید می کند.

بلاک چین تزوس به شدت به بازار NFT مرتبط است. این بدان معناست که حجم NFT آن می‌تواند اندازه‌ گیری مناسبی از سطح تقاضا برای تزوس در هر نقطه مشخص به ما بدهد. هر چه حجم NFT بیشتر باشد، تقاضا برای آلتکوین بیشتر می شود.

این شبکه طی 2 هفته گذشته شاهد رشد مناسبی در حجم معاملات NFT بود. با این حال، حجم NFT از 10 آگوست کمی کاهش یافته است. به عبارت دیگر، حجم NFT ممکن است نتواند تقاضای قابل توجهی برای حمایت از قیمت فراهم کند.

چشم انداز کلی تزوس احتمال زیاد عقب نشینی را نشان می دهد. با این حال، این لزوما یک تضمین نیست. XTZ در حال حاضر مقاومت خوبی نشان داده است. شرایط بازار نیز ممکن است متفاوت شود که در این صورت تزوس ممکن است به رشد خود در نمودارها ادامه دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =