سرمایه گذاری 100 میلیون دلاری در Web3

سرمایه گذاری 100 میلیون دلاری در Web3

LongHash Ventures پلتفرم صندوق سرمایه گذاری Web3 را به ارزش 100 میلیون دلار راه اندازی کرد

در یک توسعه جدید، LongHash Ventures یک صندوق سرمایه گذاری 100 میلیون دلاری برای Web3 غیرمتمرکز راه اندازی خواهد کرد.

با محصولات، پروژه‌ها و برنامه‌های نوآورانه‌ تر، فضای کریپتو به سرعت در حال رشد است. علاوه بر این، فناوری بلاک چین فرصت های بیشتری برای دستاورد های خارق العاده در صنعت و سایر بخش ها ایجاد کرده است.

لانگ هاش اظهار داشت که هدف جمع آوری کمک های مالی 100 میلیون دلار است و تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

مدیر عامل و شریک موسس LongHash Ventures، Emma Cui، در مورد صندوق سرمایه گذاری Web 3 اظهار نظر کرد. او اظهار داشت که شرکتش این صندوق را برای حمایت از هجوم گسترده وب 2 و 3 راه اندازی می کند.

علاوه بر این، مدیرعامل Cui از ارزش شرکت تمجید کرد. Cui اشاره کرد که منحصراً در استفاده از شتابدهنده خود، LongHashX، راه‌اندازی اکوسیستم آسیا برای پروژه ‌هایی است که در آنها سرمایه‌گذاری کرده‌اند. همچنین، Cui توضیح داد که آنها از منابع گسترده خود برای کمک به تیم‌ های مختلف در حصول اطمینان از دستیابی به اهداف خود استفاده می‌کنند.

مبلغ اولیه وجوه LongHash، 15میلیون دلار تعیین شده است. اولین وجوه بر دورهای اولیه فرآیند جمع آوری کمک های مالی متمرکز خواهد شد. کوی گفت که آنها در حال برنامه ریزی برای گسترش گسترده سرمایه گذاری به مراحل مختلف دیگر قبل از حرکت اولیه هستند.

LongHash یک شرکت سرمایه‌گذاری آسیایی و شتاب‌ دهنده است که عموماً بر توسعه وب 3 متمرکز است. این شرکت در چندین پروژه جمع آوری کمک مالی از وب 3 VCها، دفاتر تک خانواده و حتی بنیانگذاران شرکت داشته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *