|

ریزش شیبا اینو

سقوط رتبه بنده شیبا اینو

شیبا اینو پس از ناکامی در حفظ شتاب صعودی خود چندین نقطه را در کوین مارکت  از دست داده است.

شیبا اینو در CoinMarketCap از Polygon (MATIC) و Dai (DAI) نزول کرده است.

اکنون پس از افت تقریباً 7 درصدی در هفته گذشته، در جایگاه چهاردهم از نظر ارزش بازار قرار دارد.

در 14 آگوست، قیمت میم سکه بیش از 30 درصد افزایش یافت که به آن اجازه داد تا با ارزش بازار به رتبه دوازدهم صعود کند. در آن نقطه، به نظر می رسید که فصل سکه های میم بازگشته است، زیرا Dogecoin نیز به شدت در حال افزایش بود. با این حال، این حرکت صعودی به سرعت کاهش یافت.

همانطور که توسط گزارش شده است، پیتر برانت تاجر کهنه کار اخیراً معتقد است که توکن SHIB پس از تشکیل یک الگوی سر و شانه معکوس، نقطه محوری است

میم کوین در حال حاضر نسبت به اوج خود در 14 آگوست 33 درصد کاهش یافته است. در زمان انتشار، در صرافی Binance با قیمت 0.00001235 تغییر می کند.

میم کوین یکی از بزرگترین عقب ماندگی های سال بوده و 64 درصد سقوط کرده است.

در حال حاضر، این توکن 85.70 درصد نسبت به اکتبر خود کاهش یافته است. برای مقایسه، Dogecoin حتی بدتر از آن عمل کرده است و 91.27 درصد از سود خود را از ماه می گذشته پاک کرده است.

علیرغم عملکرد بی‌نظیر قیمت، Shiba Inu توانسته است یک جامعه فعال را حفظ کند که ظاهراً به رشد خود ادامه می‌دهد. طبق گزارشات بدست آمده، حساب رسمی این توکن اخیراً از نظر تعداد دنبال کنندگان از Dogecoin، سکه اصلی میم پیشی گرفته است.

پس از اینکه جروم پاول، رئیس فدرال رزرو آمریکا در اوایل این هفته موضع نزولی خود را در جکسون هول، وایومینگ تأیید کرد، کل بازار ارزهای دیجیتال تحت فشار نزولی قرار گرفت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *