سم بنکمن فرید از دسترسی به وجوه FTX و آلامدا ریسرچ منع شد

سم بنکمن فرید از دسترسی به وجوه FTX و آلامدا ریسرچ منع شد

سم بنکمن فرید از دسترسی به وجوه FTX و آلامدا ریسرچ منع شد

قاضی، سم بنکمن فرید را از دسترسی به وجوه FTX و آلامدا ریسرچ منع کرد.

تغییراتی در قرارداد اوراق قرضه سام بنکمن-فرید، بنیانگذار FTX در روز سه‌شنبه اعمال شد و او را از دسترسی یا انتقال وجوه مربوط به FTX یا Alameda Research به عنوان شرط جدید وثیقه منع کرد.

این درخواست توسط دانیل ساسون، دستیار دادستان ایالات متحده، در جریان محاکمه بنکمن-فرید در منهتن، به نمایندگی از دولت، مطرح شد. قاضی لوئیس آ. کاپلان، که ریاست پرونده بانکمن-فرید را بر عهده دارد، این حکم را پذیرفت.

در جریان دادرسی، بانکمن-فرید نسبت به هشت اتهام جنایی که شامل کلاهبرداری و پولشویی می شود، بی گناه است. تاریخ محاکمه Bankman-Fried در 2 اکتبر نیز در جریان رسیدگی تعیین شد.

این اصلاحیه به دنبال فعالیتی در مورد کیف پول های مرتبط با Alameda است که هفته گذشته انجام شد. طبق اطلاعات Arkham Intelligence، تنها چند روز پس از آزادی Bankman-Fried به قید وثیقه، حدود ۱.۷ میلیون دلار ارزهای رمزنگاری شده مرتبط با Alameda به میکسرهای سکه، برنامه‌هایی که اغلب برای پنهان کردن فعالیت‌های تجاری استفاده می‌شوند، منتقل شد.

پس از دستگیری او در باهاما و گذراندن چند روز در یک مرکز اصلاح و تربیت، بانکمن-فرید پس از بازگشت به ایالات متحده از بازداشت آزاد شد. و او با نظارت الکترونیکی، حبس خانگی و سایر الزامات موافقت کرد.

Alameda شرکت بازرگانی Bankman-Fried است که قبل از راه اندازی FTX تأسیس شد. بخشی از اتهاماتی که بانکمن-فرید با آن مواجه است ناشی از اتهاماتی است مبنی بر اینکه وجوه مشتریان به طور غیرقانونی به Alameda برای تامین مالی شرط بندی هایش منتقل شده است.

مارک کوهن، یکی از وکلای بنکمن-فرید، در محاکمه خود در روز سه شنبه، مجدداً گفت که این نقل و انتقالات شامل موکلش نبوده است. علاوه بر این، کوهن گفت که با دولت در مورد این موضوع تماس گرفته شده است.

ساسون، دستیار دادستان ایالات متحده، در پیشنهاد اصلاح شده توافقنامه وثیقه گفت که دادستان های فدرال از انجام نقل و انتقالات اخیر مرتبط با آلامدا اطلاعی نداشتند یا خیر، اما گفتند که او در یک مقطع به کیف پول ها دسترسی داشته و استدلال می کند که ادعاهای مدیر عامل شرمسار نمی تواند قابل قبول باشد. به دلیل اظهارات نادرست قبلی در توییتر قابل اعتماد است.

به عنوان مثال، ساسون به توییتی اشاره کرد که بانکمن-فرید درست چند روز قبل از اعلام ورشکستگی FTX در ماه نوامبر ایجاد کرده بود. FTX خوب است. دارایی ها خوب هستند،» بانکمن-فرید در توییتی که اکنون حذف شده است، اعلام کرده بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − نه =