سم بنکمن فرید می‌خواهد پیش از استرداد به آمریکا اتهاماتش را ببیند

سم بنکمن فرید می‌خواهد پیش از استرداد به آمریکا اتهاماتش را ببیند

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، که در حال حاضر با اتهامات متعددی در ارتباط با کلاهبرداری با سیم و کلاهبرداری اوراق بهادار مواجه است، گفته می‌شود که می‌خواسته قبل از استرداد به ایالات متحده، کیفرخواست علیه خود را ببیند.

بنا به گزارش ها، بانکمن-فرید در جلسه اضطراری دادگاه باهاما در 19 دسامبر برای اولین بار پس از رد وثیقه خود، گفت که حاضر است با روند مورد نیاز برای استرداد به ایالات متحده مبارزه نکند، اما می خواهد همه موارد را ببیند. اتهامات علیه او او هفته گذشته را در زندان فاکس هیل باهاما گذراند، یک مرکز که قبلاً موارد آزار جسمی علیه زندانیان و شرایط «سخت» گزارش شده بود.

در ایالات متحده، بانکمن-فرید با اتهاماتی از سوی وزارت دادگستری، کمیسیون معاملات آتی کالا، و کمیسیون بورس و اوراق بهادار در ارتباط با کلاهبرداری از سرمایه گذاران و وام دهندگان مواجه است. تحت رهبری او، FTX و افراد مرتبط نیز میلیون ها کمک مالی به نامزدهای سیاسی انجام دادند که گفته می شود قوانین مالی مبارزات انتخاباتی را نقض می کنند.

مشخص نیست که چرا مدیر عامل سابق FTX ممکن است با استرداد مبارزه نکند. در صورت مجرم شناخته شدن همه اتهامات، گزارش ها حاکی از آن است که او ممکن است با ۱۱۵ سال زندان روبرو شود. او پس از جلسه دادگاه به اداره اصلاحات باهاما بازگردانده شد و انتظار می‌رود تا 8 فوریه در آنجا بماند.

مقامات باهاما بانکمن-فرید را در 12 دسامبر تنها چند ساعت پس از انجام یک سری مصاحبه آنلاین به عنوان بخشی از تور عذرخواهی مدیر عامل سابق مربوط به سقوط FTX دستگیر کردند. مقامات گزارش دادند که SBF در ابتدا به بخش بیمارستان زندان فرستاده شد – احتمالاً به عنوان بخشی از تلاش برای تجویز داروهای او، از جمله آدرال و داروهای ضد افسردگی.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *