حمایت سم بنکمن فرید در انتخابات

سم بنکمن فرید یک میلیارد دلار در انتخابات آمریکا اهدا کرد

سم بنکمن فرید برای حمایت از دموکرات‌ ها در انتخابات آمریکا یک میلیارد دلار اهدا کرده است

گفته می شود که سم بانکمن فرید، مدیر عامل سابق صرافی FTX و FTX.US که اکنون ورشکسته شده است، پول سیاه را به حزب دموکرات اهدا کرده است. ایلان ماسک در توییتر نوشت که او معتقد است تعداد نامشخص کمک‌ های احزاب دمکراتیک احتمالاً به بیش از یک میلیارد دلار رسیده است، در حالی که تنها 40 میلیون دلار فاش شده است.

او با اشاره به کمک‌های سیاسی که به طور عمومی افشا نمی‌شوند، گفت: «همه کمک‌های جمهوری‌خواهان من تاریک بود. علت به دلایل نظارتی نبود. این به این دلیل است که اگر شما به جمهوری خواهان کمک مالی کنید، خبرنگاران عصبانی می شوند. همه آنها فوق لیبرال هستند و من نمی خواستم این دعوا را داشته باشم.»

همانطور که SBF اعتراف می کند که برخی از کمک های مالی به صورت علنی فاش نشده اند، به نظر می رسد که کمک های مالی غیرعلنی بیشتری به حزب دموکرات ارائه شود.

کمک‌های فاش نشده با تصمیم دادگاه عالی در پرونده Citizen United امکان‌پذیر شده است، که به اهداکنندگان اجازه می‌دهد به صورت ناشناس اهدا کنند. از زمان این تصمیم، بیش از یک میلیارد دلار از سال 2010 به انتخابات فدرال سرازیر شده است.

ایلان ماسک در مورد پرونده SBF و رسوایی ورشکستگی FTX در توییتر بسیار پر سر و صدا است. در 13 نوامبر ماسک در توییتی به این موضوع اشاره کرد که SBF یک کمک کننده بزرگ به حزب دموکرات است، بنابراین او معتقد است هیچ تحقیقی از سوی SEC در مورد این مبادله انجام نخواهد شد.

سناتور جمهوری خواه تد کروز همچنین FTX را یک کلاهبرداری به سبک برنی مدوف که میلیاردها دلار برای سرمایه گذاران هزینه کرد خواند.

در 1 دسامبر مجلس سنا جلسه ای را برای بحث و بررسی و ترغیب قانونگذاران برگزار کرد تا در نصب چارچوب نظارتی برای دارایی های دیجیتال سریعا عمل کنند. این جلسه توسط کمیته کشاورزی سنا برگزار شد و شخص اصلی در مرکز این رسوایی، مدیر عامل شرکت سام، حضور نداشت. بانکمن فرید. فردی که برای شهادت دعوت شد، روستین بانهام، رئیس کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) بود، آژانسی که بازارهای مشتقه را تنظیم می کند. بنهام خواستار نظارت فوری بر بیشتر بازارهای رمزنگاری و تنظیم جامع بازار شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *