سناتور مکزیکی یک دستگاه خودپرداز بیت کوین در ساختمان سنا این کشور نصب کرد

سناتور مکزیکی یک دستگاه خودپرداز بیت کوین در ساختمان سنا این کشور نصب کرد دارا صدهزاری

طبق بیانیه مطبوعاتی چهارشنبه، ساختمان سنای مکزیک اکنون اولین خودپرداز بیت کوین خود را دارد که توسط ChainBytes با مشارکت Axolotl Bitcoin مستقر شده است.

 این نصب قرار است ابتکار سناتور مکزیکی ایندیرا کمپیس برای تبدیل بیت کوین به ارز رسمی در مکزیک را تقویت کند.

 Kempis، یکی از طرفداران سرسخت ارزهای دیجیتال، معتقد است که بیت کوین آزادی مالی و شمول را به ارمغان می آورد.  او امیدوار است که قانونگذاران بتوانند خود را با بزرگترین ارز دیجیتال آشنا کنند.

 اریک گریل، مدیر عامل ChainBytes ادعا می کند که نصب اولین دستگاه خودپرداز بیت کوین در ساختمان سنا یک لحظه تاریخی برای کشور است.

 بعید است که تلاش او برای تبدیل بیت کوین به مناقصه قانونی موفق باشد.  همانطور که گزارش شده بود، آندرس مانوئل لوپز اوبرادور، رئیس جمهور مکزیک، به طور قطع استفاده از بیت کوین را به عنوان وسیله پرداخت رد کرد.

در حالی که میلیون ها نفر در مکزیک به سیستم بانکی دسترسی ندارند، پذیرش بیت کوین به عنوان ارز قانونی دیگر در کنار پزو مکزیک ممکن است برای سیستم مالی این کشور بسیار مخرب باشد.

 اوایل امروز، جمهوری آفریقای مرکزی رسما اعلام کرد که بیت کوین را به عنوان ارز قانونی پذیرفته است و تنها دومین کشور در جهان است که این کار را انجام می دهد.

 السالوادور، کشوری فقیر در آمریکای مرکزی، سپتامبر گذشته بیت کوین را به عنوان ارز قانونی انتخاب کرد.  در حالی که قمار ارز دیجیتال آن توجه بین المللی را به خود جلب کرد و به رونق چشمگیر گردشگری در این کشور کمک کرد، پذیرش بیت کوین تاکنون نتوانسته رشد کند.  همانطور که گزارش شده بود ، کسب و کارها با وجود مقرراتی در قانون بیت کوین که آنها را ملزم به پذیرش آن می کند، همچنان ارز دیجیتال برتر را رد می کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =