سهم هولدر های شیبا اینو

سهم هولدر های شیبا اینو به بیشترین میزان خود رسیده است

طبق داده‌ ها، SHIB اکنون بالاترین درصد دارندگان بلندمدت خود را مشاهده می‌کند و نقطه عطف جدیدی در این معیار ایجاد می‌کند. درصد دارندگان بلندمدت یا «هولدرها» به 38 درصد رسیده است که بالاترین میزان تاکنون بوده است، در حالی که درصد سفته بازان میان مدت همچنان رو به کاهش است. در همین حال، درصد دارندگان کوتاه مدت نسبتاً ثابت مانده است.

بر اساس داده‌ ها در مورد ترکیب دارندگان برحسب زمان نگهداری، 38 درصد از دارندگان SHIB توکن‌های خود را برای بیش از یک سال نگه داشته‌اند، 59 درصد آن‌ها را ظرف یک سال و 3 درصد توکن‌های خود را برای کمتر از یک ماه نگه داشته‌اند.

شیبا اینو هولدرها، با اشاره به آدرس هایی که بیش از یک سال است SHIB را در اختیار داشتند، از ابتدای سال 2022 رشد داشته اند، از 1٪ به بیش از 38٪ از دارندگان.

با وجود کاهش قابل توجهی از اوج خود، SHIB هنوز تعداد قابل توجهی از سرمایه گذاران را جذب می کند. طبق ردیاب داده ارزهای دیجیتال WhaleStats، Shiba Inu در حال حاضر دارای 1,230,662 دارنده است که نشان می دهد تعداد دارندگان SHIB اخیرا افزایش یافته است.

طبق داده‌ ها، شیبا اینو با افزایش قیمت SHIB، 211 درصد افزایش در حجم معاملات را نشان می‌دهد.

در زمان انتشار، SHIB با قیمت 0.00001047 دلار، 5.50 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته داشت. بسته شدن بالای 0.00001017 دلار، قیمت SHIB را برای دومین روز متوالی سبز نشان می‌دهد.

نوسانات بیشتر در بیشتر مواقع منجر به افزایش حجم معاملات برای اکثر دارایی‌های کریپتو می‌شود، زیرا معامله‌گران برای کسب سود در مقادیر زیادی خرید و فروش می‌کنند. بنابراین، افزایش حجم SHIB ممکن است ناشی از انباشت سرمایه‌گذاران SHIB در محدوده فعلی آن باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *