بر اساس داده‌های IntoTheBlock، سودآوری بزرگترین ارز دیجیتال میم، Dogecoin (DOGE)، پس از کاهش قیمت‌ها در اوایل ماه مه به زیر 50 درصد، اندکی به 53 درصد افزایش یافته است.  همچنین، سیگنال‌های زنجیره‌ای نشانه‌های صعودی را برای بزرگترین ارز رمزنگاری میم به دنبال آخرین افزایش سودآوری و تمرکز دارندگان نشان می‌دهند.

بر اساس ترکیب دارندگان IntoTheBlock بر حسب زمان، «هلدرهای Dogecoin»، با اشاره به آدرس‌هایی که بیش از یک سال است که Dogecoin را در اختیار دارند، در حال حاضر 62 درصد است.  در حال حاضر، 33٪ از آدرس ها دارایی را برای یک سال نگه داشته اند، در حالی که 4٪ دارایی های خود را به زحمت کمتر از یک ماه نگه داشته اند.

 تعداد بیشتری از دارندگان Dogecoin که دارندگان میان مدت و بلندمدت هستند ممکن است نشان دهد که Dogecoin ممکن است شاهد فشار خرید از سوی این کلاس بوده باشد.

 تحولات اخیر Dogecoin

 بر اساس بیانیه مطبوعاتی، TAG Heuer، یک ساعت ساز سوئیسی لوکس، اعلام کرده است که اکنون ارزهای رمزنگاری شده “شامل Dogecoin” را به عنوان پرداخت از طریق مشارکت با BitPay می پذیرد.  TAG به مشتریان اجازه می دهد تا حداکثر 10000 دلار در هر تراکنش، بدون نیاز به حداقل هزینه برای ارزهای دیجیتال.

 در اوایل هفته، پلتفرم معاملات سهام Robinhood اعلام کرد که کیف پول جدید غیرحضوری «Robinhood 3» به کاربران این امکان را می‌دهد تا کلیدهای رمزنگاری خود را نگه دارند، بازدهی کسب کنند و ارزهای دیجیتال از جمله توکن‌های غیرقابل تعویض را بدون پرداخت هزینه شبکه مبادله یا مبادله کنند.  .

 این ممکن است به این معنی باشد که صاحبان Dogecoin در Robinhood به زودی قادر خواهند بود بدون هیچ هزینه‌ای با Dogecoin معامله یا مبادله کنند.

 Dogecoin یکی از 10 دارایی برتر برای 4000 نهنگ برتر BSC است که در حال حاضر 28,396,426 دلار ارزش DOGE را در اختیار دارند.

 در زمان انتشار، Dogecoin با کاهش 1.83 درصدی در 0.084 دلار معامله می شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *