سولانا در هفته گذشته 200 هزار دلار سرمایه بدست آورد

پیشرفت سولانا در سرمایه گذاری

سولانا در هفته گذشته 200 هزار دلار سرمایه بدست آورد

در هفته گدشته ۲۰۰هزار دلار به صندوق‌های سرمایه‌گذاری مبتنی‌بر سولانا وارد شده است

بر اساس گزارش های بدست آمده، محصولات سرمایه گذاری متمرکز سولانا در هفته گذشته 200000 دلار جذب کردند و دومین نتیجه مثبت هفتگی متوالی خود را به ثبت رساندند. این دستاورد برای اولین بار پس از فروپاشی FTX به دست آمد، که طی آن، علاوه بر فروش گسترده در بازار ثانویه کریپتو، سرمایه‌های زیادی از این محصولات سرمایه‌گذاری به وجود آمد.

علاوه بر این، جریان هایی به محصولات مبتنی بر بیت کوین (BTC) به اضافه 10.8 میلیون دلار و همچنین Polygon (MATIC) وارد شد که نتیجه آن 300000 دلار بود. برای کل بازار محصولات سرمایه گذاری ارز دیجیتال؛ با این حال، هفته با خروجی عظیم 7.5 میلیون دلاری به پایان رسید.

از جنبه مثبت، بزرگترین خروجی ها از سرمایه هایی بود که روی کاهش ارزش بیت کوین شرط بندی کرده بودند. علاوه بر این، حجم زیادی از محصولات مبتنی بر اتریوم خارج شدند، که تحلیلگران CoinShares آن را با عدم اطمینان در مورد باز کردن قفل توکن‌ها از استیکینگ مرتبط می‌دانند.

علی‌رغم نشانه‌های کوچک اما همچنان مثبت در محصولات سرمایه‌گذاری متمرکز بر سولانا، اوضاع در مورد قیمت‌های SOL حتی کمتر پویا بود. بنابراین، اختلاف بین بالا و پایین قیمت SOL در هفته قبل کمی بیش از 1.5 دلار بود که اکنون کمتر از 10٪ قیمت توکن است.

از سوی دیگر، مظنه نشانه سولانا حداقل سقوط خود را متوقف کرده است، که ممکن است فرصتی برای انعکاس در مورد آینده پروژه داشته باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 18 =