شروع آزمایش های EVM ریپل بر روی سایدچین

قرارداد های هوشمند اتریوم روی ریپل

شروع آزمایش های EVM ریپل بر روی سایدچین

قرارداد های هوشمند ساخته شده برای بلاک چین اتریوم به زودی به آسانی در شبکه اصلی XRP ledger (XRPL) مستقر خواهند شد، زیرا جامعه ریپل با هیجان بی حد و حصر سر و صدا می کند.

ریپل آزمایش سازگاری قرارداد هوشمند اتریوم (ETH) را با زنجیره جانبی XRPL خود آغاز می کند تا توسعه دهندگان را قادر سازد قراردادهای هوشمند ساخته شده برای بلاک چین بزرگتر اتریوم را در شبکه خود مستقر کنند.

این شرکت اعلام کرده است که زنجیره جانبی سازگار با ماشین مجازی اتریوم (EVM) اکنون در devnet ریپل فعال است، جایی که توسعه‌ دهندگان پروژه ‌ها را قبل از راه ‌اندازی در شبکه اصلی آزمایش می‌کنند. این ویژگی پل توسعه‌ دهنده جدید برای اتریوم به صورت مرحله ‌ای اتفاق می‌افتد که اولین مرحله آن اعلام است.

این مرحله اول از زنجیره جانبی EVM در حال حاضر برای آزمایش در XRPL Devnet در دسترس است. با استفاده از یک پل، توسعه دهندگان می توانند تبادل Devnet XRP بین زنجیره جانبی EVM و XRP Ledger را برای ارزیابی فناوری های موجود آزمایش کنند. همچنین، توسعه دهندگان می توانند برنامه های Solidity موجود خود را در زنجیره جانبی EVM مستقر کرده و به پایگاه کاربر XRPL Devnet دسترسی داشته باشند.

مرحله دوم در سه ماهه اول سال 2023 آغاز می شود زیرا زنجیره بدون مجوز می شود و به هر کسی اجازه می دهد به آن بپیوندد. در مرحله آخر نرم افزار به طور کامل در شبکه اصلی ریپل در سه ماهه دوم سال 2023 مستقر می شود.

این ویژگی جدید معرفی شده توسط ریپل منجر به افزایش رشد چندین بلاک چین لایه یک با ویژگی‌ های «plug and play» شده است زیرا زمان صرف شده برای راه ‌اندازی یک پروژه در شبکه اصلی آن را کاهش می‌دهد. دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری آزمایشگاه های ریپل، تاکید کرد که این پل به رسیدگی به موارد استفاده واقعی کمک می کند.

پل در راه حل نهایی غیرمتمرکز خواهد بود و تمام اجزای راه حل آماده تولید برای رسیدگی به مقیاس واقعی و موارد استفاده خواهد بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =