شرکت ماینینگ بیت فارمز

طبق بیانیه مطبوعاتی، یک شرکت جهانی خودکاوی بیت کوین، Bitfarms مستقر در کانادا، اکنون در حال «تعدیل استراتژی HODL» خود برای افزودن نقدینگی بیشتر و تقویت ترازنامه خود است.

 طبق گزارش ها، این شرکت 3000 بیت کوین را به قیمت تقریبی 62 میلیون دلار با میانگین قیمت 20600 دلار فروخته است.  دلیل اصلی این عملیات ناتوانی شرکت در تامین بودجه برای تامین مالی تجهیزات بود.

 پس از انجام معامله، کل دارایی بیت کوین این شرکت در 3349 بیت کوین باقی ماند و هر روز 14 بیت کوین به موجودی اضافه شد.  علاوه بر این، شرکت استخراج بیت کوین کانادایی تسهیلات اعتباری با پشتوانه بیت کوین با Galaxy Digital LLC را از 66 میلیون دلار به 38 میلیون دلار کاهش خواهد داد.

 اما علیرغم بدهی قبل از گلکسی دیجیتال و ترازنامه غیر نقدی، دلیل اصلی این عملیات نوسانات بسیار بالا در بازار ارزهای دیجیتال بود که باعث سقوط بیت کوین به زیر بالاترین رقم تاریخ 19000 دلار در سال 2017 شد.

دیگر دارایی های تولید شده روزانه خود را HODL نخواهد کرد، به این معنی که بیت فارمز به احتمال زیاد فشار فروش ثابتی را در بازار ایجاد می کند تا با افزایش درصد استیبل کوین ها یا ارزهای فیات در سبد خود، نقدینگی بیشتری به ترازنامه خود ارائه کند.

 اما علیرغم فروش طلای دیجیتال، این شرکت اعلام کرد که همچنان نسبت به قیمت بلندمدت BTC صعودی باقی می‌ماند و این تغییر استراتژیک تمرکز Bitfarm را بر ارائه راه‌حل‌های استخراج بیت کوین «در کلاس جهانی» و آمادگی برای بهبود اقتصاد کریپتو تغییر نمی‌دهد.

 از تابستان 2022، این شرکت 42 میلیون دلار نقد یا دارایی های نقدی جایگزین و بیش از 3000 بیت کوین در ترازنامه خود دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *