شرکت تابعه توییتر در FinCEN ثبت نام می کند

شرکت تابعه توییتر در FinCEN  ثبت نام می کند

شرکت تابعه توییتر در FinCEN به عنوان یک تجارت خدمات پولی ثبت نام می کند.

به نظر می‌رسد توییتر غول رسانه‌ های اجتماعی در حال حرکت عمیق‌تر به سمت تجارت پرداخت است، همانطور که ثبت نام در این ماه در شبکه اجرای جرایم مالی ایالات متحده (FinCEN) منعکس شده است.

طبق داده های FinCEN، توییتر در 3 نوامبر به عنوان یک تجارت خدمات پولی ثبت شد. FinCEN بر فعالیت های کسب و کارهای خدمات پولی در ایالات متحده نظارت می کند و مشاغل ثبت شده باید تراکنش های مشکوک را به آژانس که بخشی از وزارت خزانه داری است گزارش دهند.

نیویورک تایمز اولین بار توسعه FinCEN را گزارش کرد. نهاد ثبت کننده Twitter Payments LLC نام دارد که طبق داده های ثبت کسب و کار، در ماه اوت در ایالت واشنگتن تشکیل شد.

این پرونده مدت کوتاهی پس از آن صورت می گیرد که ایلان ماسک شرکت را در یک معامله 44 میلیارد دلاری خریداری کرد. ماسک قبلاً در مورد تبدیل توییتر به یک برنامه به اصطلاح همه چیز فکر کرده بود. طبق گزارش رویترز، ماسک همچنین در مورد گسترش پوشش خدمات توییتر برای شامل پرداخت های دیجیتال صحبت کرده است.
مالک میلیاردر توییتر همچنین به کاربران اجازه می دهد تا حساب های بانکی و کارت های خود را به توییتر پیوند دهند.

طرح‌های متمرکز بر پرداخت ماسک در نهایت می‌تواند توییتر را به برنامه‌هایی مانند WeChat چین، پلتفرم رسانه اجتماعی که پرداخت‌های موبایلی را در کنار پیام‌رسانی و سایر ویژگی‌ها ارائه می‌دهد، شبیه‌تر کند.

WeChat Pay و Alipay رقیب، ارائه شده توسط Alibaba’s Tencent، در حال حاضر بر روی پرداخت های دیجیتال در چین دوگانگی دارند. تلاش‌های بانک مرکزی دولت برای ارز دیجیتال با تلاش‌های پکن برای محدود کردن این سلطه مرتبط است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *