شرکت 45Animoca Brandمیلیون دلار برای سرمایه گذاری در NFT جمع آوری می کند

شرکت Animoca Brand

شرکت 45Animoca Brandمیلیون دلار برای سرمایه گذاری در NFT جمع آوری می کند

Animoca Brands KK، واحد ژاپنی شرکت سرمایه گذاری بلاک چین Animoca Brands در هنگ کنگ، جمعه اعلام کرد که 45 میلیون دلار آمریکا از دومین گروه مالی بزرگ جهان، میتسوبیشی UFJ Financial Group (MUFG) و شرکت مادر Animoca Brands جمع آوری کرده است.

در بیانیه مطبوعاتی آمده است که MUFG و Animoca Brands هر کدام 22.5 میلیون دلار آمریکا سرمایه گذاری کرده اند و ارزش شرکت Animoca Brands Japan را با ارزش گذاری قبل از پول 500 میلیون دلار آمریکا ارزیابی می کنند.

Animoca Brands Japan گفت که سرمایه جدید برای سرمایه گذاری در مجوزهای دارایی های فکری محبوب، توسعه شرکت، ترویج پذیرش NFT و ایجاد شبکه ای برای NFT ها استفاده خواهد شد.

در مارس 2022، MUFG و Animoca Brands KK اعلام کردند که در توسعه اکوسیستم NFT در ژاپن همکاری دارند.

Animoca Brands KK در اکتبر 2021 تاسیس شد و در فوریه اعلام کرد که 1.1 میلیارد ین (10 میلیون دلار آمریکا) در دور اولیه جمع آوری کرده است.

Animoca Brands در ژوئیه امسال اعلام کرد که در آخرین دور سرمایه خود 75 میلیون دلار جمع آوری کرده است و ارزش شرکت را به 5.9 میلیارد دلار افزایش داده است.

بسیاری از برند های جهان به دنیای بلاک چین قدم گذاشته اند و در بازار های NFT و متاورس سرمایه گذاری کرده اند. از برترین های آنها میتوان به برند هایی مانند NIKE و Adidas اشاره کرد که به محض ایجاد شرکتی با عنوان سرمایه گذاری های بلاک چین دست بکار شده و سرمایه گذاری را در  دنیای کریپتو شروع کردند.

اما چرا بزرگ ترین برند ها در پلتفرم های بلاک چین و بازار های کریپتو سرمایه گذاری میکنند؟ پلتفرم ها و بازار های بلاک چینی ، مانند NFT ها یا ارز های دیجیتال و غیره، تکنولوژی به روز و آینده دنیای ما هستند و با توجه به روند صعودی بازار ها، پلتفرم های بلاک چین آمده اند که بمانند و نسل بعدی سرمایه گذاری را به جامعه بیاورند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + یازده =