شکایت SEC از XRP به خوبی پیش رفته؟! دارا صدهزاری

مدیر عامل ریپل می گوید که شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه او و شرکتش در مورد XRP “بسیار خوب پیش رفته است.”  او تاکید کرد: “این مورد مهم است، نه فقط برای ریپل، بلکه برای کل صنعت کریپتو در ایالات متحده!!.”

نظرات مدیر عامل Ripple در مورد شکایت SEC در مورد XRP

براد گارلینگ هاوس، مدیر عامل Ripple، در جریان یک گفتگوی آتش نشانی در اجلاس هفته بلاک چین در پاریس، در مورد شکایت SEC در مورد فروش XRP بحث کرد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در دسامبر 2020 از ریپل، گارلینگ هاوس و یکی از بنیانگذاران کریس لارسن به دلیل فروش XRP شکایت کرد که به گفته سازمان نظارت بر اوراق بهادار، یک پیشنهاد امنیتی ثبت نشده است.  ریپل یافته‌های SEC را رد کرده و اصرار دارد که XRP یک امنیت نیست.

Garlinghouse به اشتراک گذاشت:

دعوای قضایی بسیار خوب پیش رفته است، و بسیار بهتر از آن چیزی است که در حدود 15 ماه پیش شروع شد.

با این حال، او خاطرنشان کرد که “چرخ های عدالت به آرامی حرکت می کنند.”  در نوامبر سال گذشته، گارلینگ هاوس گفت که انتظار دارد این شکایت در سال جاری به پایان برسد.  او در آن زمان گفت: «با وجود روند کند قضایی، ما شاهد پیشرفت بسیار خوبی هستیم.

در اوایل این هفته، یک قاضی حکم داد که SEC نمی‌تواند محتوای ایمیل‌هایی را ویرایش کند که ادعا می‌کنند تضاد منافع در مورد نحوه برخورد رگولاتور اوراق بهادار با XRP و سایر توکن‌های رمزنگاری از جمله اتر (ETH) نشان داده می‌شود.

گارلینگ هاوس خاطرنشان کرد که ریپل علیرغم شکایت جاری در حال رشد است.  او روز پنجشنبه گفت: «ما در حال رشد رکوردی هستیم.  در ژانویه، او گفت که ارزش ریپل به 15 میلیارد دلار افزایش یافته است، و تاکید کرد که وضعیت مالی شرکتش با وجود شکایت در مورد XRP قوی‌ترین است.

مدیر اجرایی با اشاره به اینکه اگر SEC با موفقیت XRP را به عنوان یک امنیت طبقه بندی کند، این مورد مهم است، نه فقط برای ریپل، بلکه برای کل صنعت کریپتو در ایالات متحده.  “این واقعا برای ارزهای دیجیتال در ایالات متحده منفی خواهد بود.”

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *