نزدیک شدن شیبا به رشد 50 درصدی

شیبا اینو به افزایش 50 درصدی نزدیک است.

شیبا اینو (SHIB) در 14 آگوست از الگوی غالب فنجان و دسته (cup and handle) خود خارج شد و چشم انداز خود را برای تضمین سود های بیشتر در هفته های آینده افزایش داد.

شیبا اینو می تواند 50 درصد افزایش یابد

یک فنجان و دسته زمانی ظاهر می شود که قیمت در مرحله اول در یک مسیر U شکل بالا می رود و در مرحله دوم یک حرکت سریع پایین می آید. قابل توجه است که روند قیمت تحت یک سطح مقاومت مشترک توسعه می یابد.

به طور معمول، الگوهای فنجان و دسته پس از شکستن قیمت از سطح مقاومت برطرف می شوند. شیبا اینو در 14 آگوست پس از 27 درصد افزایش به 0.000016 دلار، همین کار را انجام داد.

طبق قاعده تحلیل تکنیکال، هدف شکست فنجان و دسته با اندازه گیری فاصله بین پایین ترین نقطه الگو و خط مقاومت و افزودن آن به نقطه شکست تعیین می شود. در نتیجه، شیبا اینو می تواند به سمت $0.00002253 حرکت کند. به عبارت دیگر، افزایش قیمت 50 درصدی تا سپتامبر.

اساسا، افزایش قیمت روزانه 27 درصدی شیبا اینو در 14 آگوست، هیچ کاتالیزور قابل مشاهده ای نداشت، به جز معیاری که نشان می داد نرخ سوخت SHIB در یک روز 825 درصد افزایش یافته است.

با این حال، در کل، شبکه شیبا اینو بیش از 6.36 میلیون دلار توکن SHIB را در طول عمر خود سوزانده است.

با توجه به اینکه راه‌ اندازی ‌های فنجانی و دسته‌ ای تنها 61 درصد در دستیابی به اهداف سود خود دارای موفقیت هستند، عوامل بنیادی ضعیف می‌توانند سوگیری فنی صعودی SHIB را جبران کنند.

تنظیم فنجان و دسته شیبا اینو ممکن است به دلیل شاخص قدرت نسبی روزانه توکن (RSI) بیش از حد خریداری شود. قابل توجه است که RSI از 70 عبور کرده است که معمولاً منجر به یک دوره تثبیت یا اصلاح جانبی می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *