شیبا اینو جایگاه بزرگترین دارایی از نظر ارزش دلاری در میان نهنگ‌های اتریوم را از دست داد

شیبا اینو جایگاه بزرگترین دارایی از نظر ارزش دلاری در میان نهنگ‌های اتریوم را از دست داد دارا صدهزاری

Shiba Inu که قبلاً عملکرد قدرتمندی در بازار نشان داده بود، اکنون برتری خود را به عنوان بزرگترین دارایی با ارزش دلار در بازار به یک توکن دیگر از دست داده است – که بر اساس WhaleStats این موقعیت را برای یک ماه کامل فتح کرد.

 به گفته ردیاب نهنگ، بزرگترین ذخیره دلار در میان نهنگ های اتریوم دیگر پس از توکن SHIB نیست. و اما رهبر جدید، توکن FTX، همیشه از پشت memetoken نفس می کشید و با کاهش قدرت خرید Shiba Inu از آن پیشی می گرفت.

 در زمان انتشار، 1.14 میلیارد دلار FTX در اختیار 100 نهنگ بزرگ ETH در بازار است، در حالی که Shiba Inu با 1.12 میلیارد دلار عقب است.  اما با وجود از دست دادن عنوان بزرگترین هلدینگ با ارزش دلار، شیبا اینو ممکن است در صورت افزایش قیمت یا قدرت خرید بیشتر از نهنگ ها، به سرعت به جای خود بازگردد.

طبق گفته TradingView، قیمت توکن در روزهای اخیر تقریباً 11 درصد کاهش یافته است که ممکن است دلیل اصلی کاهش ارزش دلار باشد زیرا هیچ فعالیت فروش عمده ای در بازار مشاهده نشده است.

 پیش از این، به این موضوع پرداخته بودیم که چرا نهنگ ها دائماً حجم عظیمی از توکن های شیبا اینو می خرند.  دلایل اصلی تمایل به کنترل عرضه در حال گردش در بازار و بالا بردن بیشتر قیمت توکن بود.

دلیل دوم تخفیف زیاد توکن‌های Shiba Inu در بازار در مقایسه با ATH بود که نسبت ریسک/پاداش نسبتاً خوبی را برای سرمایه‌گذاران متخصص در “memetoken” یا دارایی‌های با نوسان بالا ایجاد می‌کند.

 در زمان انتشار، Shiba Inu با قیمت 0.000024 دلار معامله می شود و ممکن است توکن FTX را در صورت افزایش خفیف 2 تا 3 درصدی قیمت در 24 ساعت آینده از بین ببرد.  علاوه بر افزایش قیمت، خرید منظم حدود 50 میلیارد SHIB نیز آن را در رتبه اول قرار خواهد داد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 10 =