صرافی اوکی‌اکس از راه‌اندازی جفت ارزهای معاملاتی جدید برای دوج کوین، شیبا اینو و کاردانو خبر داد

پلتفرم OKX که قبلا با نام Okex شناخته می شد، اعلام کرد که 10 جفت معاملاتی جدید با دومین استیبل کوین بزرگ با پشتوانه دلار، USDC، اضافه کرده است.

 از جمله کوین های کریپتو که در مقابل USDC معامله می شوند عبارتند از SHIB، DOGE، Cardano’s ADA، APE، embattled LUNA و دیگران.

 OKX یکی از صرافی هایی است که بیشترین حجم معاملات را دارد.  در سال 2021، پس از اینکه این کشور ممنوعیت رمزگذاری دیگری را اعلام کرد، سایر صرافی‌های رمزنگاری را در خروج از چین دنبال کرد.  این بار، تجارت و معدن ضربه خوردند.

 جفت سکه های میم جدید راه اندازی شد

 به عنوان بخشی از حمایت از توسعه اکوسیستم USDC، پلتفرم اصلی ارزهای دیجیتال OKX، مدیرعامل جی هائو، از اضافه شدن جفت های بیشتر بر اساس دومین استیبل کوین بزرگ با پشتوانه USD خبر داد.

SHIB/USDC، DOGE/USDC، ADA/USDC، APE/USDC، LUNA/USDC به همراه پنج جفت دیگر اضافه شدند.

 پیش از این، همان ارزهای رمزپایه برای معامله در برابر USDT، BTC و غیره در دسترس بودند. بنابراین، برای Shiba Inu، این دومین جفت معامله در این صرافی است.

 در اوایل این ماه، سه صرافی دیجیتال برتر دیگر جفت‌های مبتنی بر SHIB را راه‌اندازی کردند – Binance، Poloniex و Rain که پیشروترین مکان معاملات ارزهای دیجیتال در خاورمیانه هستند.

SHIB از USDC در جیب نهنگ ها عقب است

 صفحه اصلی وب‌سایت WhaleStats که 100 کیف پول بزرگ را در چندین بلاک چین از جمله ETH و BNB Chain ردیابی می‌کند، این خبر را منتشر می‌کند که میزان SHIB در اختیار سرمایه‌گذاران برتر اتریوم 588,788,065 دلار است.  این 12.16 درصد از پرتفوی آنها است.

 در مورد USDC، قبل از SHIB و بعد از توکن FTX آمده است.  بنابراین، 100 نهنگ بزرگ اتریوم، 845,873,722 دلار از این استیبل کوین را ذخیره می کنند که 17.48 درصد از سبد سهام آنهاست.

 طبق آمار WhaleStats، حتی با وجود این ارقام در مقابل USDC، SHIB از اواخر آوریل حدود 20000 دارنده جدید اضافه کرده است.

طبق گزارش CoinMarketCap، از زمان نگارش این مقاله، دومین توکن بزرگ میم از نظر ارزش بازار، SHIB، با قیمت 0.00001252 دلار در حال تغییر است که نشان دهنده رشد 4.53 درصدی در 24 ساعت گذشته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *