صرافی بایننس به اتاق بازرگانی دیجیتال پیوست

صرافی بایننس به اتاق بازرگانی دیجیتال پیوست

صرافی بایننس به اتاق بازرگانی دیجیتال پیوست

روز سه‌شنبه (۲۰ دسامبر ۲۰۲۲)، بایننس، که بزرگ‌ترین صرافی رمزارز جهان (براساس حجم معاملات) است، اعلام کرد که به اتاق بازرگانی دیجیتال پیوسته است.

اتاق بازرگانی دیجیتال «انجمن تجاری پیشرو در جهان است که صنعت دارایی دیجیتال و بلاک چین را نمایندگی می‌کند». ماموریت آن ‘ترویج پذیرش و استفاده از دارایی های دیجیتال و فناوری های مبتنی بر بلاک چین’ است.

جوآن کوبا، معاون امور عمومی بایننس اظهار داشت:

به عنوان سازمانی که در مرکز رشد سریع صنعت و محیط پیچیده نظارتی قرار دارد، همکاری دست به دست با سیاستگذاران، نهادهای نظارتی و گروه‌های صنعتی مانند اتاق، برای مأموریت متقابل ما برای تقویت توسعه پایدار مقررات معقول برای ارزهای دیجیتال و بلاک چین ضروری است. که محافظت از کاربران را تضمین می کند …

اتاق خود را به عنوان صدای پیشرو در سیاست فناوری بلاک چین تثبیت کرده است. ما مشتاقانه منتظر همکاری با اتاق و یافتن راه‌حل‌هایی در درازمدت هستیم، زیرا Web3 و عصر جدیدی از اقتصاد جهانی را آغاز می‌کنیم.»

و بلین رتمایر، معاون امور عمومی اتاق بازرگانی دیجیتال، چنین گفت:

«فناوری بلاک چین آینده امور مالی است. اعضای ما نماینده سازمان های پیشرو هستند که متعهد به ایجاد زیرساخت های لازم برای ایجاد یک سیستم مالی سالم تر و فراگیرتر هستند. بایننس خود را به عنوان یک رهبر در این اکوسیستم نوظهور تثبیت کرده است و ما خوشحالیم که از آنها و کمک های آنها در کمیته اجرایی خود استقبال می کنیم.’

بایننس در بیانیه مطبوعاتی به اشتراک گذاشته شده با CryptoGlobe ادامه داد که ‘با اتاق بازرگانی دیجیتال، تیم و اعضای آن برای آموزش، حمایت و ارائه راه‌حل‌هایی برای برخی از مبرم‌ترین مسائلی که صنعت را تحت تاثیر قرار می‌دهند، همکاری نزدیک خواهد داشت. که «در تحقیقات، میزگردها، گروه‌های کاری و بحث‌ها با سیاست‌گذاران و تنظیم‌کننده‌ها شرکت می‌کند تا به وضع مقررات و سیاست‌های معقولی کمک کند که به نفع جامعه و کاربران باشد».

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − دو =