صرافی کوکوین

صرافی جهانی ارزهای دیجیتال KuCoin قصد دارد فراتر از خدمات تجاری متمرکز برود و بر روی Web3 با بودجه جدید با حمایت شرکت هایی مانند Circle Ventures تمرکز کند.

 صرافی رمزارز KuCoin در 10 می به طور رسمی یک دور سرمایه گذاری 150 میلیون دلاری قبل از سری B را اعلام کرد و ارزش این شرکت را به 10 میلیارد دلار رساند.

 جانی لیو، مدیرعامل KuCoin گفت: آخرین دور تأمین مالی عمدتاً با هدف تقویت مشارکت صرافی با بازیگران اصلی صنعت و همچنین ترویج پذیرش انبوه رمزارزها است.

 کوکوین از نظر مالی سالم است. ما هنوز با بسیاری از VC ها در تماس هستیم و آماده هستیم تا در آینده نزدیک دور دیگری داشته باشیم، تا زمانی که بتوانیم شرکای پیدا کنیم که ارزش و دیدگاه مشابهی با ما داشته باشند.»

 آخرین افزایش سود KuCoin توسط Jump Crypto، بازوی ارزهای دیجیتال یک شرکت تجاری کمی بزرگ، Jump Trading Group انجام می شود.  Circle Ventures، بخش سرمایه گذاری ارز دیجیتال استیبل کوین USD Coin (USDC)، در میان سرمایه گذاران جدید در این دور قرار دارد.

 سرمایه گذاران موجود شامل شرکت سرمایه گذاری بزرگ IDG Capital و شرکت سرمایه گذاری سهام خصوصی Matrix Partners هستند که در دور سرمایه گذاری 20 میلیون دلاری KuCoin سری A در نوامبر 2018 شرکت کردند.

 به عنوان بخشی از برنامه KuCoin برای تمرکز بر خدمات معاملاتی غیرمتمرکز و حضور در Web3، این شرکت قصد دارد در کیف پول‌های رمزنگاری، خدمات مرتبط با امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)، GameFi و پلتفرم‌های توکن غیرقابل تعویض (NFT) بسازد و سرمایه‌گذاری کند.  این شرکت به ویژه قصد دارد در بازوهای خود مانند آزمایشگاه‌های KuCoin و KuCoin Ventures و همچنین زنجیره اجتماعی عمومی معروف به KCC سرمایه‌گذاری کند.

 «تمرکززدایی یک روند غیرقابل توقف است، اما ما معتقدیم تمرکز و تمرکززدایی در آینده با هم وجود خواهند داشت.  لیو گفت که KuCoin امیدوار است بتواند نیازهای همه طبقات سرمایه گذاران را بهتر برآورده کند.  وی افزود که این شرکت انتظار دارد محصولات کیف پول غیرمتمرکز را در سه ماهه دوم سال 2022 عرضه کند و همچنین قصد دارد در آینده نزدیک Windwave را در بازار NFT خود راه اندازی کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *