صعود 20 درصدی ترا کلاسیک در یک روز

صعود 20 درصدی ترا کلاسیک در یک روز

ترا کلاسیک در یک روز 20 درصد صعود می کند و 130 میلیون دلار به ارزش بازار خود اضافه می کند

Terra Classic (LUNC)، زنجیره اصلی توکن Terra (LUNA) که اکنون از بین رفته است، در حال ثبت افزایش فشار خرید است که ارزش آن را بالا می برد. به نظر میرسد علاقه جدید به این توکن باعث افزایش ارزش و نوسانات بالا آن در بازار ارز های دیجیتال شده است.

با بررسی دقیق و در نظر گرفتن داده های کوین مارکت کپ (Coin Market Cap)، LUNC در 24 ساعت گذشته 21 درصد افزایش یافته و در 0.00012 دلار معامله می شود و ارزش آن در ساعات اولیه معاملات در 26 آگوست به 0.00013 دلار می رسد.

بر اساس داده‌ های  بازار ارز های دیجیتال، افزایش قیمت LUNC تا حدودی ناشی از جریان ورودی سرمایه بود که در عرض 24 ساعت حدود 137.7 میلیون دلار افزایش یافت.

بالا رفتن قیمت ترا کلاسیک

علاوه بر این، آخرین افزایش در ارزش Terra را می توان به ایجاد فشار کوتاه توسط جامعه در میان تلاش برای به دست آوردن قدرت از دست رفته نسبت داد. در همان زمان، بخشی از تحلیلگران به این باور رسیده اند که LUNC ممکن است در مسیر کوین های میم (کوین هایی که به شوخی ساخته شده اند) مانند Dogecoin (DOGE) قرار گیرد.

همچنین خوب است بدانید که تلاش LUNC برای افزایش نیز به عناصری مانند توکن مرتبط است که با وجود کم بودن استفاده ها و قابلیت های ارز در بازار ارز های دیجیتال به پیشرو است و ارزش خود را از دست نمیدهد.

علاوه بر این، مسیر صعودی LUNC با مصاحبه اخیر بنیانگذار Terra، Do Kwon که همچنان هر گونه تخلف در فروپاشی را انکار می کند، مرتبط است. او در این مصاحبه مدعی شد که در سازمان ترا، خال وجود دارد (خال به معنی جاسوس یا یک فرد مشکل ساز در سازمان).

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *