صعود 27 درصدی لایت کوین

صعود 27 درصدی لایت کوین

لایت کوین (LTC) حتی در حالی که بازار بزرگتر ارزهای دیجیتال در تلاش برای دستیابی به سود است، به طرز شگفت انگیزی جدا شده است، از 22 نوامبر به سرعت بالا رفت و در 48 ساعت گذشته بیش از 27 درصد افزایش یافت و به 78 دلار رسید. سوال این است که آیا صعود بیشتری برای آن باقی مانده است یا آخرین پمپ با یک اصلاح شدید همراه خواهد بود؟

این به عوامل فنی و اساسی بستگی دارد. از جنبه فنی، LTC از محدوده جانبی خود نسبت به هفته گذشته خارج شده است و در نهایت به بالاتر از سطح مقاومت و حمایت کلیدی در 70 دلار رسیده است.

در جنبه های بنیادی، بدیهی است که عوامل اقتصاد کلان در حال حاضر بازار گسترده تر کریپتو را هدایت می کنند، از جمله روند نزولی کلی بازار و سقوط FTX.

بیایید نگاهی به برخی از حوزه‌های پشتیبانی و مقاومت اصلی لایت‌کوین بیندازیم تا ایده‌ای در مورد آنچه در کوتاه‌مدت و میان‌مدت ممکن است به دست آوریم.

لایت کوین در حال حاضر در 24 ساعت گذشته 12 درصد افزایش یافته است و در یک نقطه به 27 درصد رسیده است، در حالی که بیت کوین تنها 1.5 درصد افزایش یافته است.

اگرچه ما سطح مقاومت را در حدود 70 دلار شکستیم، LTC نتوانست از مرز 80 دلار عبور کند، که نشان می دهد ممکن است فشار قابل توجهی برای رسیدن به مرز 100 دلار مورد نیاز باشد. اگر روز را بالای 79 دلار یا بیشتر ببندیم، این می تواند نشانه صعودی برای ارز دیجیتال باشد.

منطقه 100 دلاری چندین بار از ژانویه قبل از شکستن به زیر این سطح در ماه می پشتیبانی کلیدی بود. اگر بتواند از این سطح بالاتر برود، LTC می تواند به راحتی به 143 دلار برسد و هدف بعدی پس از آن حدود 300 دلار باشد.

143 دلار نیز دارای اهمیت تاریخی است. در فوریه سال جاری، سطح 143 دلار مانند سپتامبر و دسامبر 2021 به عنوان حمایت عمل کرد، در حالی که در ژوئن 2019، این سطح به عنوان مقاومت عمل کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *