صعود 4 درصدی آلت کوین شیبا اینو

صعود 4 درصدی شیبا اینو

صعود 4 درصدی آلت کوین شیبا اینو

در طول هفته، بازار کریپتو زیر فشار فروش زیادی بوده. این فروش‌ ها مسیر بازار را تغییر دادند، زیرا بسیاری از قیمت‌ های ارزهای رمزپایه بالا سقوط کردند. با این حال، شیبا اینو با بزرگ ترین ارز دیجیتال بازار کریپتو، بیت کوین، هم جهت نبود و به رشد خود ادامه داد.
در حال حاضر، شیبا اینو در قیمت توکن خود 4.12 درصد افزایش داشت. در مقابل بیت کوین و اتریوم  در 24 ساعت گذشته افزایش یافتند. کریپتوکارنسی در برابر اتریوم 6.94 درصد افزایش داشت در حالی که در برابر بیت کوین، BTC، 4.09 درصد افزایش داشته.

این حرکت شیبا ممکن است برای بسیاری از سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال غافلگیر کننده باشد. این به این دلیل است که از زمان شروع ریزش قیمت، نقدینگی های گسترده ای در سراسر بازار کریپتو صورت گرفته است. تا 19 آگوست، بیش از 500 میلیون دلار انحلال صورت گرفته است که معامله‌گران بیت کوین و اتریوم بیشترین ضرر را تجربه کردند.

انحلال ها در حال حاضر کاهش یافته است، اما همه از بین نرفته اند. با این حال ممکن است به نظر برسد که شیبا بخش مهمی از حمله را تشکیل نداد. اگرچه به طور کامل کنار گذاشته نشد، اما بر معامله گران در پوزیشن های کوتاه و بلند تاثیر گذاشت.

در حال حاضر، شیبا 260200 دلار انحلال در دوازده ساعت گذشته ثبت کرد. که از 19 اوت تا این دوره این رقم به 1.06 میلیون دلار رسیده است.

این موفقیت کوتاه مدت همچنین به شیبا کمک کرد تا جایگاه دوازدهم در ارزش بازار را بازپس گیرد. علاوه بر این، این رالی ممکن است با این پیش ‌بینی مطابقت داشته باشد که شیبا می‌تواند در هفته های آینده بیشتر صعودی بماند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 1 =