صعود 9 درصدی ریپل

صعود 9 درصدی ریپل,ریپل , ripple , رشد 9 درصدی XRP

صعود 9 درصدی ریپل

XRP در 24 ساعت گذشته 9 درصد افزایش یافته است. افزایش قیمت توسط به‌ روزرسانی‌ های اخیر به اشتراک گذاشته شده که در پرونده SEC در برابر Ripple است

XRP در 24 ساعت گذشته 9٪ افزایش یافته است

موضع صعودی XRP در روز جمعه سرمایه‌گذاران را شگفت‌زده کرد، زیرا این ارز دیجیتال از اعداد معمول خود عبور کرد و به 0.32155 دلار رسید. XRP افزایش 9 درصدی را ثبت کرده است و در زمان انتشار، با قیمت 0.3688 دلار معامله می شود که 11 درصد افزایش نشان می دهد که نشان دهنده یک حرکت صعودی قیمت است.

افزایش اخیر به دلیل اطلاعات جدیدی است که اخیراً در پرونده جاری SEC vs Ripple به اشتراک گذاشته شده است. جیمز فیلان، وکیل مدافع، به‌روزرسانی جدیدی را از طریق توییتر به اشتراک گذاشته است که در مورد توسعه اخیر پرونده SEC و Ripple روشن می‌شود.

فیلان در توییتی نوشت: «شخص ثالث B درخواستی برای مهر و موم ارسال می‌کند و درخواست اصلاحیه‌ای در اظهارنامه شخص ثالث B ارائه‌شده توسط SEC به عنوان پیوست به پیشنهاد SEC برای قضاوت خلاصه می‌کند.»

در روز جمعه، فیلان مجموعه‌ای از توییت‌ها را منتشر کرد که در آن نظر خود را در مورد آخرین اخبار نظارتی نشان می‌داد که برداشت‌های Gensler را در مورد انواع دارایی‌هایی که می‌توان به عنوان اوراق بهادار طبقه‌بندی کرد، مستند کرد. به گزارش WSJ، گری جنسلر، رئیس SEC روز پنجشنبه گفت که ارزهای رمزپایه اثبات سهام نیز می توانند اوراق بهادار باشند. این بیانیه علاقه مندان به ارزهای دیجیتال را برانگیخت تا نظرات خود را به طور گسترده در اینترنت به اشتراک بگذارند و فیلان را وادار کرد تا نظر خود را در مورد وضعیت فعلی XRP به اشتراک بگذارد.

بیانیه Gensler بحث شدیدی را در توییتر کریپتو به راه انداخت که علاقه مندان به ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاران را قادر ساخت تا نظر SEC را در مورد اوراق بهادار زیر سوال ببرند. نظرات جنسلر باعث شد چندین کاربر از جمله سناتور جمهوری خواه پت تومی به دنبال طبقه بندی در مورد نوع چارچوبی باشند که SEC برای قضاوت در مورد ارزهای دیجیتال استفاده می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + دو =