ضرر ۱۱۱ میلیون دلاری شرکت گلکسی دیجیتال به‌خاطر نوسانات ارزهای دیجیتال


گلکسی دیجیتال ، مدیر سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال، زیان شدیدی را در سه ماهه اول به دلیل زیان‌های غیرقابل تحقق در سبد دارایی‌های دیجیتال خود گزارش کرد که نشان‌دهنده افزایش نوسانات در بخش دارایی‌های دیجیتال در سال 2022 است.

گلکسی دیجیتال در سه ماهه منتهی به 31 مارس 111.7 میلیون دلار از دست داده است، در مقایسه با افزایش 858.2 میلیون دلاری در سه ماهه مشابه سال 2021، این شرکت روز دوشنبه اعلام کرد.  علاوه بر زیان های تحقق نیافته در سبد دارایی های دیجیتال خود، زیان های کلی Galaxy نیز به سرمایه گذاری در تجارت و تجارت سرمایه گذاری آن نسبت داده شد.

این شرکت سودآوری کل را برای مدیریت دارایی، بانکداری سرمایه گذاری و عملیات معدنی خود گزارش کرد.  بانکداری سرمایه گذاری و معدن رکورد درآمد و درآمد جامع خالص را در طول سه ماهه ثبت کردند.

دارایی های تحت مدیریت که تحت مدیریت دارایی های دیجیتال گلکسی است در طول سه ماهه 5 درصد کاهش یافت و به 2.7 میلیارد دلار رسید.

کاهش سوددهی گلکسی در سه ماهه اول منعکس کننده نوسانات شدید در بازار دارایی های دیجیتال است زیرا بیت کوین (BTC) و آلت کوین ها کاهش های زیادی را تجربه کردند.  به نظر می رسد که بازار در ماه مه وارد مرحله تسلیم شدن به دلیل همبستگی قوی بیت کوین با سایر دارایی های ریسک پذیر است.

از زمانی که فدرال رزرو ایالات متحده و سایر بانک های مرکزی تصمیم گرفتند به شدت افزایش نرخ بهره را برای مبارزه با تورم فزاینده دنبال کنند، دارایی های ریسکی، از جمله کریپتو، کاهش یافته است.  هفته گذشته، فدرال رزرو نرخ بهره را 50 واحد افزایش داد که بزرگترین تعدیل صعودی در بیش از دو دهه اخیر را رقم زد.

با وجود نوسانات بازار، مدیران صندوق های ارز دیجیتال و سرمایه گذاران خطرپذیر همچنان به سرمایه گذاری های بزرگ و استراتژیک در این فضا ادامه می دهند.  Galaxy قصد دارد در اواخر سال جاری پس از اولین اعلام قصد خود برای خرید متولی دارایی دیجیتال در ماه مه 2021، خرید BitGo را نهایی کند. در همین حال، سرمایه گذاری خطرپذیر در پروژه های کریپتو و بلاک چین در سه ماهه اول به رکورد بالایی رسید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 8 =