ضرر 1.25 تریلیون دلاری سهام ایالات متحده

ضرر 1.25 تریلیون دلاری سهام ایالات متحده

ضرر 1.25 تریلیون دلاری سهام ایالات متحده

بیت‌ کوین (BTC) و آلت‌ کوین‌ ها در ۲۶ آگوست پس از بیان اظهارات جنگ ‌طلبانه فدرال رزرو ایالات متحده در مورد سیاست‌های اقتصادی، ضرر زیادی کردند.

در کل، دارایی ها با ریسک بالا ضربه بزرگی خوردند، سهام ایالات متحده در یک جلسه حدود 1.25 تریلیون دلار سقوط کرد.

S&P 500 در روز 3.4 درصد کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود از اواخر جولای رسید. شاخص کامپوزیت نزدیک این حرکت را کپی کرد و زیان را افزایش داد و 4 درصد کاهش یافت.

به طور کلی، ارزش بازار سهام ایالات متحده بیش از کل ارزش بازار بیت کوین و آلت کوین ها از دست داد.

ارزش کل بازار کریپتو در یک لحظه یک شبه از 1.029 تریلیون دلار به 936.87 میلیارد دلار کاهش یافت.

در حالی که برخی استدلال می‌ کردند که سخنان پاول از نظر سیاست ‌های آتی فدرال رزرو، زمینه ‌ای ضروری برای بررسی نیست، برخی دیگر خاطرنشان کردند که وقتی نوبت به چشم‌ انداز تورم می‌رسید، روایت ‌های قبلی به آرامی کنار گذاشته می‌شوند.

هولگر ژاپیتز در بخشی از نظرات توییتری افزود: ویژگی‌ های شاهین اعتراف او به دردی بود که احتمالاً برای کاهش تورم لازم است، دیگر از فرود نرم استفاده نمی‌شود، نشان می‌دهد که نرخ‌ ها باید بالاتر از خنثی در نظر گرفته شوند

پاول همچنین گفت که تصمیم گیری در مورد میزان تمدید نرخ های بهره کلیدی در ماه سپتامبر به مجموع داده های دریافتی و چشم انداز در حال تحول بستگی دارد.

در همین حال، آخرین خوانش ‌ها از ابزار FedWatch گروه CME نشان می‌دهد که اکثریت موافق افزایش 75 امتیازی در ماه سپتامبر هستند که بازتاب حرکت جولای است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =