ضرر 142 میلیون دلاری بیت فارمز

ضرر 142 میلیون دلاری بیت فارمز

بیت فارمز استخراج کننده بیت کوین در سه ماهه دوم 142 میلیون دلار ضرر خالص داشته است که کمتر از درآمد خالص 5 میلیون دلاری سه ماهه گذشته است.

این شرکت همچنین پس از شروع تولید در یک مکان و تکمیل فاز دوم توسعه در مکان دیگر نرخ هش خود را 33٪ در طول سه ماهه به 3.6 اگزاهاش در ثانیه (EH/s) افزایش داد.

با وجود کاهش قابل توجه ارزش بیت کوین در طول سه ماهه، Bitfarms افزایش 5 درصدی درآمد خود را به 42 میلیون دلار گزارش داد. رئیس و مدیر ارشد اجرایی جف مورفی گفت که تولید قوی سه ماهه دوم (با استخراج 1257 بیت کوین) کاهش قیمت بیت کوین را کاملا جبران کرد.

او گفت که Bitfams موقعیت خوبی برای استفاده از شرایط فعلی بازار دارد، زیرا فرصت‌ های بالقوه برای ادغام ایجاد می‌شود.

او در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: «با ورود به نیمه دوم سال 2022، ما بر روی اجرای رشد و به حداکثر رساندن سود خود متمرکز شده‌ایم. به طور کلی، ما بر روی این پایه قوی برای موفقیت بلندمدت و گسترش فعالیت‌های متنوع جغرافیایی موجود خود بنا می‌کنیم.»

ساخت و ساز در دو انبار 50 مگاواتی این شرکت در ریو کوارتو، آرژانتین در حال انجام است. Bitfarms تحویل و پرداخت برخی از تجهیزات ماینینگ خود را تا سال 2023 به منظور تطابق بهتر با زمانبندی خود برای تکمیل زیرساخت های مورد نیاز به پیش برد. این شرکت همچنان در هدف رسیدن به 6.0 EH/s تا پایان سال است. این عدد در سه ماهه گذشته از 7.2 EH/s تعدیل شد، زیرا Bitfarms اعلام کرد که برنامه های توسعه را کاهش می دهد.

بیت فارمز در طول سه ماهه دوم 3357 بیت کوین فروخت و 69 میلیون دلار تولید کرد و از سرمایه برای پرداخت وام با پشتوانه بیت کوین از گلکسی به 38 میلیون دلار استفاده کرد. سه ماهه گذشته نیز قرارداد تامین مالی تجهیزات جدید 37 میلیون دلاری را بسته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *