طرح احیای بلاکچین ترا

 

Do Kwon، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Terraform Labs، روز جمعه پس از سقوط استیبل کوین الگوریتمی UST و دارایی مبتنی بر Terra، Luna، پیشنهادی برای احیا ارائه کرد.

این پیشنهاد که در یک پست در یک انجمن برای بحث Terra گنجانده شده است، به منزله راه اندازی مجدد بلاک چین Terra است.  Kwon نوشت: «جامعه Terra باید زنجیره را برای حفظ جامعه و اکوسیستم توسعه‌دهنده بازسازی کند.

چنین راه اندازی مجدد، همانطور که در این پیشنهاد آمده است، 1 میلیارد توکن ایجاد می کند تا بین سهامداران مختلف جامعه توزیع شود.  چنین رویکردی با توجه به تورم شدید توکن‌های Luna، به دلیل رابطه بین LUNA و UST، و سقوط قیمت بازار دارایی‌های مبتنی بر Terra ضروری است.

تصور بر این است که این رویکرد این جامعه را تشویق می‌کند تا برای بازسازی به اطراف بپیوندد.

کوون نوشت: «در حالی که UST روایت اصلی داستان رشد Terra در سال گذشته بوده است، اکوسیستم Terra و جامعه آن چیزی است که ارزش حفظ دارد.

طرح پیشنهادی Kwon بر آن است که 40 درصد از توکن‌ها به دارندگان Luna قبل از depegging UST، 40 درصد به دارندگان UST «در زمان ارتقاء شبکه جدید» و 10 درصد به دارندگان Luna قبل از  زنجیره متوقف می شود و 10٪ به “استخر جامعه برای تامین مالی توسعه آینده”.

Terra به جامعه ای نیاز دارد تا به رشد خود ادامه دهد و فضای بلاک خود را دوباره ارزشمند کند – تنها راه برای انجام این کار این است که مطمئن شویم دارندگان توکن قبل از شروع حمله، وفادارترین اعضای جامعه و سازندگان، برای حفظ ارزش خود به آن ها پایبند هستند.  کوون نوشت و افزود:

این یک تعادل سخت است – و هیچ پاسخ آسانی در توزیع مجدد ارزش در شبکه وجود ندارد.

پست کوون در میان سوالاتی در مورد محل اختفای او منتشر شد، با توجه به اینکه کاربر پیش از این پرکار رسانه های اجتماعی در میان این آشفتگی سکوت کرده بود.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =