طلبکاران FTX می‌توانند تا ۴۰درصد از سرمایه خود را پس بگیرند

طلبکاران FTX می‌توانند تا ۴۰درصد از سرمایه خود را پس بگیرند

طلبکاران FTX می‌توانند تا ۴۰درصد از سرمایه خود را پس بگیرند

Femenia حفظ کرد که قربانیان FTX می توانند بین 20 تا 40 درصد از سرمایه گذاری خود را بازیابی کنند.
شرکت جهانی بانکداری سرمایه گذاری، گروه جفری، طبق گزارش ها ، طلبکاران FTX می توانند 40 ٪ از پول از دست رفته خود را بازیابی کنند.
در مصاحبه ای برای این بلوک ، جوزف فمنی، رئیس جهانی تجارت بدهی های پریشانی در جفریس، گفت که در تونل برای طلبکاران FTX که می توانند بین 20 تا 40 درصد از دارایی های خود را بهبود بخشند ، وجود دارد. مدیر اجرایی ، که یک تیم پنج نفره را برای کار در مورد موضوعات مربوط به مبادله ورشکسته تشکیل داده است ، توضیح داد که هنگامی که داده های جدیدی در مورد ترازنامه FTX وجود داشته باشد ، می تواند تغییر کند.
Femenia تخمین زد که FTX بین 10 تا 13 میلیارد دلار به طلبکاران بدهکار است. وی اظهار داشت که بین 5 تا 10 درصد از این مبلغ باید به وکلا و مدیران مربوطه پرداخت شود تا بتوانند پرونده های مشتری را پردازش کنند.
این اجرایی یادآوری کرد که قربانیان طرح چند میلیارد میلیارد نفره پونزی بیش از 14 میلیارد دلار بازیابی کردند اما بیش از 1.5 میلیارد دلار برای هزینه های دولت (حدود 10 ٪ از کل مبلغ) پرداخت کردند.
FTX توسط دادستان های ایالات متحده به عنوان “یکی از بزرگترین کلاهبرداری های مالی در تاریخ آمریکا” توصیف شده است ، باعث کاهش چشمگیر بازار شد و سرمایه گذاران بی شماری را با دست خالی گذاشت.
براساس اسناد دادگاه ، غول رمزنگاری سابق 50 طلبکار برتر خود را بیش از 3 میلیارد دلار مدیون است. برخی از نامهای برجسته با قرار گرفتن در معرض سکوی ورشکسته عبارتند از: Temasek ، Tiger Capital ، BlackRock ، Thoma Bravo ، Sequoia Capital و موارد دیگر.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 12 =