USD Coin (USDC) توسط Circle Inc.، دومین استیبل کوین بزرگ از نظر ارزش بازار و رقیب اصلی USD Tether (USDT)، عرضه خود را در بلاک چین ترون (TRX) گسترش می‌دهد.

 عرضه USDC در Tron (TRX) برای اولین بار از یک میلیارد دلار گذشت

 بر اساس اطلاعیه به اشتراک گذاشته شده توسط جاستین سان، عرضه خالص USD Coin (USDC) در بلاک چین Tron (TRX) بیش از 24 درصد افزایش یافت.

 این افزوده، عرضه USDC در این بلاک چین را به بیش از 1.24 میلیارد دلار معادل آن سوق می دهد.  رقیب اصلی USDC، Tether (USDT)، معادل 38.7 میلیارد دلار در Tron (TRX) منتشر کرد.

 همچنین، USD Coin (USDC) به دومین استیبل کوین تبدیل می‌شود که ارزش بازار از 50 میلیارد دلار را در تمام پلتفرم‌ها فراتر می‌برد.  علاوه بر Ethereum (ETH) و Tron (TRX)، همچنین در Algorand (ALGO)، Solana (SOL)، Stellar (XLM)، Avalance (AVAX)، Flow (FLOW) و Hedera (HBAR) نیز منتشر می شود.

 پس از سقوط UST، جاستین سان سهام USDD را با 40٪ APY ارائه می دهد

 Tron (TRX) کارآمدترین پلت فرم برای انتقال USDT است.  بدون در نظر گرفتن مبلغ تراکنش، 1 دلار دریافت می کند.

 شایان ذکر است که USDC تنها استیبل کوینی است که سقوط اخیر بازار را بدون کاهش قابل توجهی پشت سر گذاشت.  در 12 می 2022، نسبت USDC/USDT در برخی صرافی ها به 1:1 افزایش یافت.

 در همان زمان، با نشستن گرد و غبار پس از فروپاشی TerraUSD (UST)، جاستین سان فاش می‌کند که استیبل کوین Tron (TRX)، USDD، می‌تواند با دو برابر بیشتر از UST در Anchor Protocol (ANC) با APY شرط بندی شود.

 طبق گفته Sun، در حال حاضر، پروتکل JustLend سپرده های USDD را با بازده سالانه 40 درصد می پذیرد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *