بازارهای ایالات متحده شاهد بازگشت سریع رشدهای قبلی در روز بودند، به طوری که S&P 500 2% و Nasdaq 100 2.3% در اولین ساعت معاملات کاهش یافتند.

  با این حال، غافلگیری بزرگ از سوی غول‌های خواربارفروشی والمارت و تارگت بود که هر دو شاهد بیشترین کاهش روزانه از هفته‌های قبل از سقوط بازار “دوشنبه سیاه” در سال 1987 بودند.

  در زمان نگارش این مقاله، WMT در پنج روز معاملاتی بیش از 15 درصد کاهش داشت، در حالی که TGT نزدیک به 25 درصد بود.  هر دو پس از گزارش‌هایی مبنی بر بدتر شدن درآمدها در بحبوحه کاهش هزینه‌های مصرف‌کننده ناشی از تورم منتشر شدند.

  فرد هیکی، سردبیر The High- می‌گوید: “تحصیل‌های بازار نزولی می‌تواند هفته‌ها یا فقط چند روز طول بکشد. ترکیب بمب‌های Walmart/Target نشان می‌دهد که مصرف‌کننده آمریکایی ممکن است آنطور که تصور می‌شد سالم نباشد. تجمع 3 روزه ممکن است به پایان برسد.”  استراتژیست فناوری، در آن روز به دنبال کنندگان توییتر گفت.

  به طور استاندارد، BTC با شاخص ها کاهش یافت تا تهدید به شکستن زیر 29000 دلار به سمت ناحیه نقدینگی باشد که نشان دهنده بسته شدن روزانه از افت هفته گذشته بود که شاهد افزایش قیمت به زیر 24000 دلار بود.

  Nebraskan Gooner تاجر و تحلیلگر محبوب در آخرین به روز رسانی خود در توییتر نوشت: “به نظر من یک شکست خالص است. قیمت ها متلاطم بوده است، اما ما باید حداقل سطوح پایین را کاهش دهیم.”

  “پایین ها شکسته می شوند و ما احتمالاً 22 هزار دلار را می بینیم. پایین ها باقی می مانند و می توانیم به بالای 30 هزار دلار برگردیم.”

  مایکل ون د پوپ، مشارکت‌کننده کوین‌تلگراف با این موضوع موافقت کرد و این منطقه را با قیمتی حدود 28400 دلار به عنوان «جالب» توصیف کرد.

  جاش راگر، یکی از اعضای قدیمی تجارت رسانه های اجتماعی، امیدوار بود که در سطح کلیدی جهش داشته باشد تا بیت کوین را یک بار دیگر بالاتر ببرد.

  او در رابطه با کاهش نوسانات که اکنون به طور بالقوه منجر به حرکت قیمت می شود، در توییتی نوشت: «بسیاری اوقات این فشرده سازی ها یک راه را برای تقلبی شکسته و سپس معکوس می کنند.

  آلت کوین ها 90 درصد در معرض خطر “اصلاح استاندارد نزولی بازار” هستند

  در آلت‌کوین‌ها، زمانی که بیت‌کوین سیگنال‌های صعودی کوتاه‌مدت را کنار گذاشت، زیان‌ها سریع‌تر افزایش یافت.

  از بین ده ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار، کاردانو (ADA) و سولانا (SOL) بدترین عملکرد را داشتند، با زیان روزانه نزدیک به 8٪.

  اتریوم (ETH) پشتیبانی 2000 دلاری خود را از دست داد و به پایین ترین سطح خود از زمان تسلیم کریپتوهای متقابل در 12 می رسید.

  معامله گر و تحلیلگر Rekt Capital در آن روز هشدار داد: “آلت کوین ها بسیار عقب نشینی کرده اند. اما بازارهای نزولی قبلی نشان می دهد که ممکن است کاهش پیدا کنند.”

  “اگر بیت کوین پایین محدوده خود را از دست بدهد، این امر نزولی بیشتری را در بازار کریپتو تایید می کند. که می تواند آلت کوین ها را قادر می سازد تا اصلاح استاندارد Bear Market خود را که بالای 90٪ است، دنبال کنند.”

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *