فایربلاکس از موتور وب ۳ جدید خود رونمایی کرد


در حالی که جهان به سوی آینده ای غیرمتمرکز شتاب می گیرد، Fireblocks، یک پلتفرم نگهداری دارایی های دیجیتال، راه اندازی Web3 Engine جدید خود را برای کمک به توسعه اکوسیستم Web3 اعلام کرد.

 این شرکت روز سه‌شنبه اعلام کرد که موتور اختصاصی Web3 شامل مجموعه‌ای از ابزارها برای توسعه‌دهندگان است تا محصولات و خدماتی را در امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)، GameFi و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) ایجاد کنند.  Fireblocks همچنین دنیایی از برنامه های غیرمتمرکز (DApps)، صرافی ها، بازارهای NFT و موارد دیگر را برای مدیران دارایی های جایگزین و شرکت کنندگان در بازار سرمایه گشوده است.

 مایکل شالوف، مدیر عامل فایربلاکز، گفت: “وب 3 آینده است.”  Shaulov گفت که برای ادامه توسعه اکوسیستم Web3، جامعه باید به یک موضوع مهم بپردازد: امنیت.

 بر اساس این اعلامیه، Web3 Engine جدید Fireblocks ساختن DApps در بالای پشته فناوری Fireblocks یا دسترسی ایمن به وسعت کامل برنامه های Web3 موجود را برای توسعه دهندگان ساده می کند.  Fireblocks شرکت‌های Web3 مانند Animoca، Stardust، MoonPay، Xternity Games، Griffin Gaming، Wirex، Celsius و Utopian Labs را قادر می‌سازد تا در برابر خطاهای انسانی و هکرها محافظت کنند.

 Web3 شور و شوق زیادی را در صنعت ایجاد کرده است، همانطور که با رشد توکن های Web3 در ارزش بازار در سال های اخیر نشان داده شده است.  این یک اکوسیستم است که برای همه از هر کجا و هر زمان، بدون محدودیت یا واسطه باز است.  بسیاری از شرکت های بزرگ تلاش های قابل توجهی برای سرمایه گذاری از پتانسیل Web3 انجام داده اند.

 Google cloud اخیراً یک تیم داخلی ایجاد کرده است که به ایجاد خدمات برای توسعه دهندگان بلاک چین و کسانی که برنامه های مبتنی بر وب 3 را اجرا می کنند اختصاص داده شده است.  رهبران صنعتی مانند متا و آمازون نیز با مشارکت Metaverse و اشتیاق NFT وارد بازار شده اند.  غول بازی Square Enix اخیراً فاش کرده است که سرمایه گذاری قابل توجهی در بازی Web3 خواهد داشت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 4 =