فدرال رزرو دستورالعمل ها را به بانک های رمزنگاری صادر می کند

فدرال رزرو دستورالعمل ها را به بانک های رمزنگاری صادر می کند

فدرال رزرو دستورالعمل ها را به بانک های رمزنگاری صادر می کند

هیئت فدرال رزرو ایالات متحده دستورالعمل های سطحی را برای اعطای حساب های فدرال رزرو نهایی کرده است، به طوری که بانک های رمزنگاری وایومینگ احتمالاً تحت نظارت بیشتر قرار خواهند گرفت.

هیئت فدرال رزرو ایالات متحده روز دوشنبه اعلام کرد که دستورالعمل های خود را برای عواملی که بانک های ذخیره باید در هنگام بررسی درخواست ها برای حساب های فدرال رزرو و خدمات پرداخت در نظر بگیرند، نهایی کرده است. دستورالعمل ها یک چارچوب بازبینی سه سطحی را با سطح بررسی لازم بسته به سطح ریسک متقاضی ایجاد می کنند.

دستورالعمل ها برای اولین بار در می 2021 با پیشنهاد تکمیلی ارائه شده در ماه مارس ارائه شدند و دستورالعمل های نهایی که پس از انتشار آنها در The Federal Register به اجرا در می آیند، به طور قابل ملاحظه ای مشابه آنها هستند.

با این وجود، این چارچوب «برای ارائه رفتار قابل مقایسه‌ تر بین مؤسسات بیمه‌ شده غیرفدرال که طبق قوانین ایالتی و فدرال منشور شده‌اند» اصلاح شد. مؤسسات غیرفدرال بیمه که طبق قوانین فدرال منشور هستند اما دارای شرکت هلدینگ تحت نظارت فدرال رزرو نیستند، مشمول دقیق ترین بررسی خواهند شد. موسسات مالی برای دسترسی به سیستم های پرداخت جهانی نیاز به یک حساب فدرال رزرو دارند.

رویکرد آهسته فدرال رزرو برای اعطای دسترسی بانک‌های رمزنگاری به حساب‌های فدرال رزرو، که اغلب به عنوان «حساب‌های اصلی» شناخته می‌شوند، مدت‌هاست که در میان بانکداران رمزنگاری هک‌ها ایجاد کرده است. وایومینگ قوانینی را برای اجازه دادن به ‘بانک های بلاک چین’ در سال 2019 معرفی کرد. در ماه ژوئن، بانک دارایی دیجیتال مستقر در وایومینگ از هیئت حکام فدرال رزرو و بانک فدرال رزرو کانزاس سیتی شکایت کرد و ادعا کرد که 19 ماه منتظر دریافت آن بوده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 8 =