Grayscale برای فروش تمام توکن های ETHPOW حرکت می کند

اتریوم , مرج اتریوم , grayscale

Grayscale برای فروش تمام توکن های ETHPOW حرکت می کند

صندوق های ETHE و GDLC مالکیت 3,100,629 توکن ETHPoW را به Grayscale Investment منتقل خواهند کرد. زمانی که نقدینگی عمیق برای تجارت ETHW ایجاد شود، توکن ها فروخته می شوند.

Grayscale اعلام کرده است که قصد دارد توکن‌های ETHPoW را که پس از انتقال اتریوم به اثبات سهام (PoS) از هارد فورک PoW دریافت کرده است، بفروشد.

اندکی پس از ادغام در ۱۵ سپتامبر، استخراج‌کنندگان اتریوم را برای راه‌اندازی شبکه PoW اتریوم به سختی آغاز کردند. همانطور که پیشنهاد شد، توکن‌های ETHPoW بین دارندگان ETH واجد شرایط توزیع شد.

دو صندوق متعلق به Grayscale Investment مجموعاً 3,100,629 توکن ETHPoW دریافت کردند. Grayscale Ethereum Trust (ETHE) تقریباً 3,059,976 توکن ETHPoW دریافت کرد، در حالی که Grayscale Digital Large Cap Fund (GDLC)40,653 توکن ETHPoW دریافت کرد.

صندوق‌های ETHE و GDLC مالکیت توکن‌های ETHPoW خود را تا پایان کار در 26 سپتامبر به Grayscale Investment منتقل می‌کنند. انتظار می‌رود که Grayscale Investment نگهبانی توکن‌ها را حفظ کند تا زمانی که بتواند آنها را بفروشد.

اگر فهرست صرافی و نقدینگی عمیق برای توکن‌های ETHPoW ایجاد شود، Grayscale به فروش دارایی‌های خود و توزیع مجدد درآمدها بین سهامداران اقدام می‌کند.

Grayscale اضافه کرد که نمی تواند ارزش توکن های ETHPoW را تعیین کند زیرا نقدینگی کمی برای تجارت در صرافی های کریپتو ایجاد شده است.

مدت کوتاهی پس از ادغام، چندین صرافی بزرگ رمزنگاری معاملات نقطه ای را برای توکن EthereumPoW (ETHW) راه اندازی کردند.

FTX معاملات نقدی خود را برای ETHW اعلام کرد و تاکنون معاملاتی به ارزش 28.7 میلیون دلار انجام داده است. سایر صرافی هایی که معاملات نقطه ای را برای توکن های ETHW باز کرده اند عبارتند از Bybit، MEXC Global، Bitfinex، Kraken و Huobi.

OKX برای راه‌اندازی معاملات دائمی USDT برای ETHW حرکت کرد. بر اساس داده‌های Coinmarketcap، OKX 38.19 درصد از معاملات ETHW را اداره می‌کند که تقریباً 39.7 میلیون دلار است.

در زمان انتشار، قیمت ETHW در 11 دلار معامله می شود که نشان دهنده کاهش بیش از 80 درصدی از بالاترین قیمت 24 ساعته آن 60.68 دلار است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 1 =