فروش ۲۷ میلیون دلار توکن غیرمثلی در کاردانو در آوریل


فروش Cardano NFT در ماه آوریل به 27 میلیون دلار رسید که توسط یکی از کاربران توییتر به اشتراک گذاشته شد.  بر اساس گزارش opencnft که آخرین داده‌های بازار کاردانو NFT را به اشتراک می‌گذارد، در 30 روز گذشته 182411 دارایی فروخته شده است که کلکسیون chilledkongs 11.58 درصد از سهم را در اختیار دارد.

 آمارهای اخیر IOHK نشان می دهد که 4.7 میلیون توکن بومی در Cardano صادر شده است.  همچنین 937 پروژه در کاردانو در حال ساخت است و تعداد کل پروژه های NFT به 5549 پروژه افزایش می یابد.  افزایش تعداد قطعات ساخته شده از هنر و پروژه های غیر قابل تعویض با رشد شبکه کاردانو مرتبط است.

 در ماه آوریل، پروژه NFT Clay Nation همکاری رسمی خود را با Snoop Dogg و Champ Medici آغاز کرد، بنابراین انیمیشن‌های گلی نمادین، زمین‌های زمین و محتوای موسیقی غیرقابل قفل را به Cardano آورد.

 Cardano یک بلاک چین اثبات سهام است که از اعتبار سنجی شبکه برای پردازش تراکنش ها و حفظ شبکه استفاده می کند.  در سال 2015 تاسیس شد و در سال 2017 به عنوان جایگزینی برای اتریوم راه اندازی شد.  این ارز با ارزش بازار 18.22 میلیارد دلار در زمان نگارش مقاله، هشتمین ارز دیجیتال بزرگ است.

 بازار نزولی در حال پیشرفت است؟

 کاردانو در هفته گذشته به پایین‌ترین سطح خود یعنی 0.39 دلار سقوط کرد، زیرا بازار ارزهای دیجیتال با فروش ارز مواجه شد.  کاردانو بهبود یافت و در 16 می به 0.613 دلار رسید.  کاردانو در حال حاضر با قیمت 0.535 دلار معامله می‌شود که 4.28 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است، بر اساس داده‌های CoinMarketCap.  دارایی کریپتو از هفته گذشته 5.79 درصد کاهش یافته است.

 چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano، اخیراً اظهار داشت که ممکن است ارزهای دیجیتال زمانی وارد بازار نزولی شده باشند که از عملکرد ضعیف سکه ADA پرسیده شد.  بنیانگذار کاردانو اعتراف کرد که هیچ اطلاعیه ای تاثیری نخواهد داشت.  در نتیجه، قیمت ADA ممکن است با وجود گسترش قابلیت‌های فنی پروتکل و جامعه رو به رشد، همچنان با مشکل مواجه شود.

 ADA در سال جاری پس از دستیابی به دستاوردهای بزرگ در سال 2021 عملکرد ضعیفی داشته است و اکنون 82.62 درصد نسبت به بالاترین رکورد خود در اوایل سپتامبر قبل از راه اندازی قرارداد هوشمند مورد انتظار کاهش یافته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − چهار =