فروش NFTهای پالیگان ۱۹۳درصد رشد کرده است

فروش NFTهای پالیگان ۱۹۳درصد رشد کرده است

پورتال تحلیلی کریپتو مساری گزارش می‌دهد که تعداد فروش NFT مبتنی بر Polygon تا پایان سپتامبر ۱۹۱ درصد افزایش یافته است که بهترین نتیجه در بین هر بلاک چین است. این علامت با ادغام قدرت Polygon در زیرساخت شرکت های برتر Web2 به دست آمده است. در مدت زمان کوتاهی استارباکس، اینستاگرام (متا)، ردیت و بسیاری دیگر از قابلیت‌های بلاک چین لایه ۲ استفاده کرده‌اند.

Polygon در حال حاضر در بین تمام زنجیره ها از نظر کل فروش NFT از ابتدای سال چهارم است. با این حال، جالب تر است که ببینیم چگونه موفقیت های Polygon در پاییز امسال بر قیمت سوخت شبکه آن تأثیر گذاشته است. ما در مورد MATIC صحبت می کنیم که در حال حاضر در بین بزرگترین دارایی های رمزنگاری شده توسط CoinMarketCap در رتبه دهم قرار دارد.

با نگاهی به نمودار MATIC، می‌بینید که این تکنیک کاملاً با مبانی فوق‌الذکر همبستگی دارد، زمانی که دارایی از ماه جولای در مرحله انباشت بود و در نوامبر با شتاب 32 درصدی شروع به افزایش سریع ارزش کرد.

با این وجود، داستان معروف FTX در مرحله بعدی اتفاق افتاد و MATIC تمام دستاوردهای خود را از دست داد و تا سطح حمایت حدود 0.805 دلار سقوط کرد.

در مجموع با نگاهی به نمودار قیمت ماهانه MATIC می توان گفت که در پنج ماه گذشته در حال شکستن است. نکته دیگر نمودار MATIC در برابر بیت کوین (BTC) یا اتریوم (ETH) است که توکن Polygon در همان بازه زمانی به ترتیب 115% و 53.7% را نشان داد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *