فعالیت توسعه‌دهندگان کاردانو بیشتر از سایر بلاک چین‌ها بوده است

فعالیت توسعه‌دهندگان کاردانو بیشتر از سایر بلاک چین‌ها بوده است

در روز پنج‌شنبه (29 دسامبر 2022)، استارت‌آپ تجزیه‌وتحلیل رمزارز Santiment، که ابزارهایی را ارائه می‌کند که «تحلیل قدرتمند OnChain، اجتماعی و مالی را برای همه قابل دسترس می‌سازد»، درباره فعالیت‌های توسعه سال 2022 بلاک‌چین‌های اصلی نظر داد.

در سرتاسر، برخی از منتقدان بسیار تند کاردانو، بدنام‌ترین آنها مایک آلفرد، عضو هیئت‌مدیره و اولین سرمایه‌گذار در Eaglebrook Advisors است، اساساً آن را یک زنجیره ارواح نامیده‌اند و ادعا می‌کنند که هیچ‌کس از آن استفاده نمی‌کند:

هنوز شاهد برخی نشانه های ماندگار از رونق غیرمنطقی و حدس و گمان بیش از حد در بازار هستیم.

به عنوان مثال، توکنی که هیچ کس از آن استفاده نمی کند به نام Cardano امروز 10 درصد افزایش یافته است. اگر بر اساس فاندامنتال معامله می شد، 98 درصد کاهش می یافت.

با این حال، دیروز، Santiment در یک پست وبلاگ گفت که Cardano قوی‌ترین بلاک چین با معیار «فعالیت توسعه‌دهنده» است.

در اینجا Santiment این معیار را تعریف و توضیح می دهد:

فعالیت توسعه یک پروژه در مخازن عمومی GitHub آن انجام می شود. کارهای انجام شده در مخازن خصوصی از دید عموم پنهان است و قابل ردیابی نیست. در Crypto، بسیاری از کارها در مخازن عمومی انجام می شود، بنابراین این معیار برای بسیاری از پروژه ها در دسترس است.

«زمان یک توسعه‌دهنده یک منبع نسبتاً گران است (مخصوصاً در کریپتو)، بنابراین فعالیت‌های توسعه بالا به این معنی است که: پروژه در مورد پیشنهاد تجاری خود جدی است. این پروژه احتمالاً در آینده ویژگی های جدیدی را ارائه خواهد کرد. کمتر احتمال دارد که پروژه فقط یک کلاهبرداری خروجی باشد. به زبان ساده، توسعه Activity می تواند برای سنجش تعهد پروژه به ایجاد یک محصول کارآمد، و صیقل دادن و ارتقاء مداوم ویژگی های آن استفاده شود.

در 21 دسامبر 2022، بنیاد کاردانو توضیح داد که چرا سال 2022 سال فوق العاده ای برای پلتفرم قراردادهای هوشمند کاردانو ($ADA) بوده است.

بنیاد کاردانو یک سازمان غیرانتفاعی مستقل مستقر در سوئیس است که بر پیشرفت کاردانو نظارت و نظارت دارد. این متولی قانونی نام تجاری Cardano است و با IOG و EMURGO همکاری می کند تا ‘اطمینان حاصل شود که Cardano به عنوان راه حلی امن، شفاف و پاسخگو برای تغییرات مثبت جهانی توسعه و ترویج می شود.’ بنیاد کاردانو «مسیر را برای توانمندسازی اقتصادی غیرمتمرکز تعیین می‌کند، و با تنظیم‌کننده‌ها در حوزه‌های قضایی مختلف برای شکل دادن به قوانین بلاک چین و استانداردهای تجاری کار می‌کند و به جامعه کاردانو قدرت می‌دهد تا از پروتکل کاردانو برای حل مشکلات زندگی واقعی استفاده کند.»

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *