فعالیت نهنگ شیبا به ارزش 22.2 میلیون دلار

فعالیت نهنگ شیبا

فعالیت نهنگ شیبا به ارزش 22.2 میلیون دلار

نهنگ، شیبا را به ارزش 22.2 میلیون دلار در یک هفته خریداری کرد. با افزایش تعداد دارندگان شیبا اینو، نهنگ ها در شیبا بزرگ تر می شوند.

طبق اطلاعات و گزارشات بدست آمده، یک سرمایه گذار بزرگ ناشناخته که در فضای کریپتو به آنها نهنگ می گویند، در هفته گذشته 1713 تریلیون شیبا را به ارزش 22.2 میلیون دلار خریداری کرده است. به ویژه اینکه در 24 ساعت گذشته بیشتر این مبلغ یعنی یک تریلیون شیبا در این آدرس دریافت شده است. تعداد کل توکن های موجود در این کیف پول تقریباً 24 تریلیون شیبا است که معادل 319.2 میلیون دلار است.

اینکه آیا این کیف پول واقعاً آدرس خصوصی یک سرمایه گذار بزرگ است یا مستقیماً به پروژه و توسعه دهندگان شیبا اینو وابسته است، مشخص نیست. با این وجود، این آدرس ششمین دارندگان شیبا بزرگ است. اولین جایگاه را یک «کیف پول مرده» اشغال می‌کند که برای سوزاندن توکن‌های شیبا اینو ایجاد شده است.

تعداد دارندگان شیبا اینو دائما در حال افزایش است.

با مطرح کردن موضوع مالکان شیبا ، پویایی تغییر آنها قابل توجه است. در حال حاضر تعداد اعضای ارتش شیبا، همانطور که جامعه شیبا اینو خود را می‌خواند، بیش از ۲ میلیون آدرس است.

در همان زمان، تعداد آنها دائما در حال افزایش است: در هفته گذشته افزایش دارندگان SHIB 7718 آدرس و برای ماه گذشته 30108 آدرس بود. در مجموع، تعداد کیف پول های جدید شیبا در تابستان گذشته 121000 بوده است.

با توجه به قیمت شیبا اینو که طی این سه ماه 22 درصد افزایش داشته است، می توان فرض کرد که این کیف پول ها در حال حاضر سود دارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − یک =