نهنگ های بیت کوین

فعالیت نهنگ هایی با ابیش از 1000 بیت کوین!

طبق داده های بدست آمده برخلاف کاهش های قبلی، گروه های 10-100 BTC و 100-1k BTC هیچ گونه افزایشی در فعالیت در آخرین سقوط نشان ندادند.

شاخص مربوطه در اینجا «باندهای ارزش خروجی صرف شده» (SOVB) است. که تعداد سکه هایی که توسط هر باند ارزشی در بازار بیت کوین جابه جا می شوند را نشان می دهد.

این «باندهای ارزش» یا گروه‌ها بر اساس مقدار سکه‌های جابه‌جا شده در هر تراکنش در زنجیره تقسیم می‌شوند. به عنوان مثال، باند ارزش 1k-10k BTC شامل تمام نقل و انتقالاتی است که بین 1k تا 10k BTC را شامل می شود.

متریک خروجی مصرف شده برای این باند ارزش، سپس به طور خاص کل مقدار بیت کوینی را که با استفاده از تراکنش هایی با اندازه در این محدوده جابه جا شده است، اندازه گیری می کند.

در طی فروش های قبلی، نمودار خروجی مصرف شده بیت کوین برای باند ارزش 10-100 بیت کوین افزایش یافت که نشان می دهد سرمایه گذارانی با حداقل 10 تا 100 بیت کوین به شدت سکه های خود را می فروشند.

با این حال، در سقوط اخیر، در حالی که افزایشی در این شاخص ها وجود داشت، به اندازه موارد قبلی تیز نبود. این نشان می دهد که این باندهای ارزشی این بار دامپینگ زیادی را شاهد نبودند.

با این حال، گروه 1k-10k BTC رفتار متفاوتی از خود نشان داده است. در زیر نمودار خروجی صرف شده برای این باند مقدار آمده است.

همانطور که از نمودار مشخص است، باند ارزش 1000 BTC حرکت زیادی را در سقوط ثبت کرد، که نشان می‌دهد تراکنش‌هایی با ارزش بیش از 1.000 BTC بیشترین فروش را در این زمان به خود اختصاص داده‌اند. چنین نقل و انتقالات بزرگی متعلق به نهنگ ها است، به این معنی که نهنگ ها این تصادف را رانندگی کردند.

در حالی که دامپینگ نهنگ برای بازار منفی است، کوانت خاطرنشان می کند که کاهش در دو گروه دیگر می تواند نشانه ای باشد که اکنون فشار فروش در بازار بیت کوین تقریباً از بین رفته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *