فعالیت های توسعه کاردانو به ATH خود رسید


فعالیت توسعه در شبکه Cardano ($ADA) به بالاترین حد خود رسیده است زیرا تیم پشت پروژه همچنان به کار بر روی آن ادامه می‌دهد، حتی در شرایطی که قیمت‌ها در بحبوحه رکود گسترده‌تر بازار ارزهای دیجیتال کاهش یافته است.

 طبق گفته شرکت تحلیلی زنجیره‌ای Santiment، فعالیت توسعه Cardano به 457 ارسال در GitHub در روز افزایش یافت، درست زمانی که قیمت توکن بومی آن ADA پس از یک “افزایش سود/زیان واقعی” افزایش یافت.

 بر اساس داده‌های CryptoCompare، قیمت Ada در دوره 24 ساعته گذشته 10 درصد کاهش یافته است و اکنون به 0.56 دلار معامله می‌شود.  در اوایل این ماه، ارز دیجیتال قبل از شروع به بازیابی به 0.40 دلار سقوط کرد که بخشی از آن به لطف تراکنش‌های نهنگ‌ها بود که پس از پایان آن به بالاترین حد خود در 4 ماه گذشته رسید.

 بر اساس داده‌های Binance Research، مشارکت‌های GitHub برای Cardano نیز در طول زمان در حال رشد بوده و اکنون در مجموع به 225000 رسیده است.  طی هفت روز گذشته، تعداد مشارکت‌ها 0.26 درصد افزایش یافت، در حالی که تعداد اوراق باز با 1.17 درصد افزایش به 4160 رسید.

 همانطور که CryptoGlobe گزارش داد، اکنون بیش از 5 میلیون دارایی بومی در بالای بلاک چین کاردانو ایجاد شده است که رقم مشاهده شده در پایان سال گذشته را دو برابر کرده است.

 طبق داده‌های pool.pm، در حال حاضر 5,054,528 دارایی بومی در Cardano وجود دارد که در بیش از 55,000 خط‌مشی مستقر شده‌اند.  بر اساس اسناد کاردانو، سیاست‌های ضرب‌کاری «مجموعه‌ای از قوانینی است که بر ضرب و سوزاندن دارایی‌های تحت پوشش آن سیاست حاکم است».

 توکن‌های بومی خود دارایی‌های سفارشی هستند که می‌توانند بدون استفاده از قراردادهای هوشمند با آنها تعامل داشته باشند.  اسناد شبکه اشاره می‌کند که دارایی‌های بومی «عملاً می‌توانند به تمام معنا به عنوان ada تلقی شوند، زیرا این قابلیت از قبل تعبیه شده است».

 فعالیت توسعه در شبکه قبل از راه‌اندازی هارد فورک موردانتظار Vasil که انتظار می‌رود یک شبکه آزمایشی عمومی در تاریخ 2 ژوئن، قبل از شبکه اصلی در 29 ژوئن، فعال شود، به اوج جدیدی رسیده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 15 =