Fidelity در حال برنامه‌ریزی استخدام برای افزودن خدمات تجارت اتر و نگهبانی به تجارت ارزهای دیجیتال خود است.  یکی از مدیران Fidelity توضیح داد: «از آنجایی که تقاضا برای دارایی‌های دیجیتال به طور پیوسته در حال رشد است و بازار در حال تکامل است، ما به گسترش تلاش‌های خود برای استخدام ادامه خواهیم داد.

Fidelity Digital Assets که در سال 2018 تأسیس شد، در حال حاضر حدود 200 نفر را استخدام می کند.  سخنگوی Fidelity روز سه شنبه به رویترز گفت که این شرکت به دنبال پر کردن 110 موقعیت جدید برای تمرکز بر دارایی های فراتر از بیت کوین است.

تام جسوپ، رئیس Fidelity Digital Assets، اظهار داشت:

 از آنجایی که تقاضا برای دارایی های دیجیتال به طور پیوسته در حال رشد است و بازار در حال تکامل است، ما به گسترش تلاش های خود برای استخدام ادامه خواهیم داد.

به گفته مدیر محصول Fidelity، ترنس دمپسی، Fidelity Digital Assets حدود 400 مشتری دارد، از جمله مشاوران سرمایه گذاری ثبت شده، صندوق های تامینی، و مدیران دارایی.

تا کنون، این شرکت تنها به سرمایه گذاران نهادی توانایی ذخیره و تجارت بیت کوین را ارائه کرده است.

جسوپ توضیح داد که استخدام‌های جدید به ایجاد زیرساخت برای پشتیبانی از خدمات نگهداری و تجارت برای اتر کمک می‌کند.

اعلام گسترش Fidelity در حالی اعلام شد که بازار ارزهای دیجیتال در ماه گذشته نزدیک به 500 میلیارد دلار کاهش یافت.  با این حال، مدیر اجرایی خاطرنشان کرد که کاهش قیمت‌های کریپتو تأثیر قابل‌توجهی بر کسب‌وکار شرکت نداشته است و شرکت بر شاخص‌های بلندمدت مانند تقاضای مشتریان متمرکز است.  وال استریت ژورنال به نقل از او گفت:

 ما سعی می‌کنیم روی رکودها تمرکز نکنیم و روی برخی از شاخص‌های بلندمدت تمرکز کنیم… ما در تلاشیم زیرساخت‌هایی برای آینده ایجاد کنیم، زیرا موفقیت را در طول سال‌ها و دهه‌ها اندازه‌گیری می‌کنیم، نه هفته‌ها و ماه‌ها.

ماه گذشته، Fidelity Investments اعلام کرد که بیت کوین را به عنوان یک گزینه سرمایه گذاری برای برنامه های بازنشستگی اضافه کرده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *