فیفا پلتفرم NFT را در Algorand در آستانه جام جهانی راه اندازی کرد

پلتفرم NFT در فیفا

فیفا پلتفرم NFT را در Algorand در آستانه جام جهانی راه اندازی کرد

این پلتفرم اواخر این ماه رونمایی خواهد شد و لحظات به یاد ماندنی فوتبال، هنر و تصاویر را به نمایش خواهد گذاشت.

در حالی که چند ماه مانده به جام جهانی 2022، فیفا، نهاد حاکم جهانی فوتبال، اعلام کرده است که یک پلت فرم NFT را برای کلکسیون های دیجیتال با مضمون فوتبال راه اندازی خواهد کرد.

به گفته فیفا، پلتفرم FIFA+ Collect قرار است اواخر این ماه راه اندازی شود و NFT های «مقرون به صرفه، فراگیر و در دسترس» را ارائه دهد که لحظات، هنر و تصاویر قابل توجه فوتبال را به تصویر می کشد. همانطور که جام جهانی که قرار است در اواخر نوامبر در قطر برگزار شود، ممکن است لحظاتی از مسابقات جهانی فوتبال خیمه شب بازی به مجموعه‌ ای دیجیتال تبدیل شود.

NFT ها توکن های بلاک چین منحصر به فردی هستند که به عنوان اثبات مالکیت بر دارایی های دیجیتالی مانند هنر، تصاویر نمایه یا آیتم های بازی ویدیویی عمل می کنند. FIFA+ Collect بر روی بلاک چین Algorand، یک جایگزین اثبات سهام اتریوم و سولانا که توسط استاد MIT سیلویو میکالی توسعه یافته است، اجرا خواهد شد. در ماه می، Algorand شریک رسمی بلاک چین فیفا شد.

رومی گای، مدیر ارشد بازرگانی فیفا در بیانیه ‌ای گفت: «درست مانند یادگاری‌ های ورزشی و برچسب‌ها، این فرصتی در دسترس برای طرفداران در سراسر جهان است تا با بازیکنان مورد علاقه خود، لحظات و موارد دیگر در پلتفرم‌ های جدید تعامل داشته باشند.»

جزئیات بیشتر در مورد مجموعه هایی که در راه اندازی FIFA+ Collect گنجانده خواهد شد به زودی و همچنین تیزرهایی از انواع NFT ها در طول جام جهانی نیز منتشر می شود. پلتفرم NFT روی FIFA+، پلتفرم سازمان برای بازی‌ های زنده فوتبال، اخبار، بازی‌ ها و محتوای اصلی فعال خواهد شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 9 =