قابلیت رهگیری دیفای به کیف پول‌های سخت‌افزاری لجر می‌آید

قابلیت رهگیری دیفای به کیف پول‌های سخت‌افزاری لجر می‌آید

برنامه Ledger Live که با کیف پول‌های سخت‌افزاری لجر جفت می‌شود، یک ویژگی جدید ردیابی DeFi را برای نظارت بر تجزیه و تحلیل عملکرد بیش از 1000 پروتکل یکپارچه کرده است.

کاربران و توسعه دهندگان به دنبال راه هایی هستند که پس از یک سال نوسانات و عدم اطمینان، هم ایمن و هم آگاه بمانند. در طول این تغییر، توسعه‌دهنده کیف پول سخت‌افزاری Ledger یک ادغام جدید را برای کاربران برای ردیابی ارزش دارایی‌هایشان اعلام کرد.

لجر و مرلین، ردیاب پورتفولیوی غیرمتمرکز مالی (DeFi)، همکاری جدید خود را در 13 دسامبر اعلام کردند تا تجزیه و تحلیل عملکرد DeFi را به صورت زنده برای کاربران Ledger Live ارائه دهند. این اپلیکیشن که به کیف پول های ذخیره سازی سرد لجر متصل می شود، به بیش از 5 میلیون کاربر خدمات رسانی می کند.

ردیاب DeFi که به تازگی یکپارچه شده است، بیش از 1000 پروتکل DeFi را در ده شبکه بلاک چین متصل می کند. کاربران به معیارهای عملکرد و گزارش‌های سود و زیان، همراه با گزارش‌های انبوهی از مصرف گاز و بازده محاسبه‌شده دسترسی خواهند داشت.

الی آزی، یکی از بنیانگذاران و مدیر تولید مرلین توسط VALK، به کوین تلگراف گفت که چگونه این داده های گردآوری شده به سرمایه گذاران کمک می کند تا هر چیزی را که در اختیار دارند بهتر هدایت کنند:

برای آنها یک چالش است که تمام داده های معاملاتی خود را بدون اتصال به هر پلتفرم جداگانه، چندین بار جمع آوری کنند، که می تواند آنها را در معرض خطر قرار دهد.
آزی ادامه داد که هک‌ها و رسوایی‌های بزرگ سال گذشته به ما نشان داده است که فضای کریپتو از تمرکززدایی اولیه‌اش به خطر افتاده است.

همانطور که فضا خودش را باز می کند، هم کاربران و هم شرکت ها به دنبال بازگرداندن تمرکززدایی با شفافیت به عنوان بلوک های سازنده هستند:

«هیچ‌وقت استدلال قوی‌تری برای DeFi و راه‌حل‌های باز، شفاف و غیرقابل اعتماد وجود نداشته است که رمزارز همیشه اساساً بر اساس آن ساخته شده است.»
علاوه بر این، ویژگی جدید مرلین به سرمایه گذاران این امکان را می دهد که بدون نیاز به خروج از پلتفرم، هزینه ها و پاداش های ارائه دهنده نقدینگی را مستقیماً از رابط درخواست کنند.

ژان فرانسوا روشه، معاون توسعه بین‌المللی لجر، گفت که همه این ادغام‌های جدید به ساده‌سازی تجربه کاربر کمک می‌کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *