قابلیت ضرب NFT در بازار توکن‌های غیرمثلی بایننس راه‌اندازی شد

قابلیت ضرب NFT در بایننس

Binance از معرفی ویژگی استخراج NFT هیجان زده است.  اکنون کاربران می‌توانند مجموعه‌های NFT شخصی خود و همچنین NFT‌ها را در زنجیره هوشمند BNB و شبکه اتریوم ایجاد کنند.  کاربران تایید شده با حداقل پنج فالوور در بازار NFT بایننس می توانند به ویژگی minting دسترسی داشته باشند.

 چه یک فرد تازه وارد در فضای NFT باشد یا یک متخصص، ویژگی کاربرپسند به آنها امکان می دهد تا از ساخته های خود در Binance استفاده کنند و همچنین درآمد کسب کنند.  کاربران، به ویژه کسانی که قصد دارند با NFT ها کسب درآمد کنند یا شغلی ایجاد کنند، می توانند بدون مواجهه با هیچ مانعی وارد فضای وب 3.0 شوند.

 کاربران می توانند پس از ایجاد یک قرارداد هوشمند برای مجموعه های NFT اصلی خود، مالکیت مجموعه های NFT خود را حفظ کنند.  علاوه بر این، آنها می توانند NFT های خود را در پلتفرم های مختلف به گردش درآورند و حق امتیاز دریافت کنند.  در حالی که جامعه دنبال کنندگان خود را در Binance افزایش می دهند، کاربران می توانند به طور همزمان سایر کاربران را دنبال کنند تا سازندگان NFT مورد علاقه خود را پیگیری کنند.

 قبل از ضرب NFT، ایجاد یک مجموعه NFT ضروری است.  همچنین برای پوشش هزینه‌های برش، BNB یا ETH کافی در Spot Wallet لازم است.

 اتصال نکردن آدرس کیف پول به مجموعه های NFT از طریق یک قرارداد هوشمند منجر به ناتوانی در ادعای مالکیت در بازارهای DeFi می شود.

 هزینه‌های استخراج برای هر NFT و هزینه‌های استقرار قراردادهای هوشمند در زنجیره هوشمند BNB و شبکه اتریوم ممکن است تغییر کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − شانزده =