قیمت سهام کوین بیس به پایین‌ترین سطح خود در تاریخ رسید

قیمت سهام کوین بیس به پایین‌ترین سطح خود در تاریخ رسید دارا صدهزاری

دو روز پس از راه‌اندازی بتا بازار جدید NFT، سهام کوین‌بیس در جریان معاملات روز جمعه به پایین‌ترین حد خود سقوط کرد.

 این شرکت در اکتبر سال گذشته اعلام کرد که قصد دارد وارد فضای NFT شود و بیش از 1.5 میلیون نفر در لیست انتظار ثبت نام کردند.  راه اندازی بتا در 20 آوریل آغاز شد.

 در همین حال، طبق داده های یاهو، سهام کوین بیس از ابتدای ماه جاری به طور متوالی کاهش یافته است!  امور مالی و عرضه بتا این هفته این مسیر را تغییر نداد.  در روز جمعه، $COIN به پایین ترین سطح 131.25 دلار رسید و بعداً در 131.52 دلار بسته شد.

 در حالی که همه در این مرحله می‌توانند به وب‌سایت دسترسی داشته باشند، با راه‌اندازی بتا، تنها تعداد کمی از مشتریان منتخب می‌توانند NFT‌های مبتنی بر اتریوم را با پرداخت‌های ETH خریداری و بفروشند.  این شرکت قصد دارد در آینده سایر بلاک چین‌ها را ادغام کند و همچنین ویژگی‌های منحصربه‌فردی را اضافه کند که به کاربران امکان تعامل بیشتر را می‌دهد.

 Coinbase نه تنها از طرف OpenSea و LooksRare که بر بازار تسلط دارند، بلکه با صرافی‌های بزرگ ارزهای دیجیتال FTX.US و Binance که سال گذشته بازارهای NFT را نیز راه‌اندازی کرده‌اند، مواجه است.

 تودارو گفت که Needham & Company یادداشتی منتشر کرد مبنی بر اینکه پس از گسترش آن، بازار NFT Coinbase می تواند به طور فزاینده ای به درآمد اضافه کند.

در گزارشی که در ماه فوریه منتشر شد، گروه JMP به طور مشابه نشان داد که Coinbase ممکن است در بلندمدت از بازار NFT سود ببرد.

 در این گزارش آمده است: «شرکت در تعدادی از زمینه‌ها سرمایه‌گذاری می‌کند که ممکن است تأثیر فوری نداشته باشند، اما باید به درآمدهای بلندمدت کمک کنند، از جمله پلتفرم NFT آینده‌اش».

 جف دورمن، بنیانگذار و مدیر ارشد سرمایه گذاری شرکت مدیریت دارایی های رمزنگاری Arca، همچنین گفت که هنوز برای بازار NFT کوین بیس برای اثبات ارزش خود به سرمایه گذاران زود است.

به گفته دورمن، «ضریب کمتر از حد انتظار» کوین‌بیس تا حدی به دلیل این انتظار است که کارمزدهای معاملاتی آن‌ها همچنان پایین می‌آید.  او استدلال کرد که کاهش خرده فروشی فشار بیشتری را به همراه داشته است.

 تودارو گفت که عملکرد سهام کوین بیس در چند ماه گذشته روندهای بازار گسترده تری را نیز منعکس کرده است.  وی خاطرنشان کرد که نرخ بهره به طور کلی بر سهام فناوری تأثیر گذاشته است و به طور خاص تر، حجم معاملات ارزهای دیجیتال و خرده فروشی کاهش یافته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =