قیمت LUNC افزایش 25% داشت!

قیمت LUNC افزایش 25% داشت!

قیمت LUNC در عرض 5 دقیقه 25٪ افزایش یافت زیرا بایننس به روز رسانی اصلی را در مورد توکن سوزی اعلام کرد

بایننس، یکی از صرافی‌ های پیشرو ارزهای دیجیتال و دارنده احتمالاً بزرگ‌ ترین نقدینگی LUNC، تصمیم گرفته است تمام کمیسیون‌ های معاملاتی جمع‌آوری ‌شده توسط صرافی را در جفت‌ های نقطه و حاشیه LUNC در برابر BUSD و USDT بسوزاند.

این تصمیم غیرمنتظره در پی کنار گذاشتن برنامه‌ های اولیه صرافی مبنی بر ایجاد اشتراک سوخت‌ سوزی و اجرای مالیات بر سوخت کامل در صورت رسیدن تعداد مشخصی از مشترکین صورت گرفت. همانطور که مدیر عامل BinanceChangpeng Zhaoاین رد را توضیح می دهد، ارائه اشتراک از نظر فنی راه حل دشواری بود و جامعه LUNC نیز با آن مواجه شد.

با اعلام این خبر، نقل قول های LUNC بلافاصله افزایش یافت. در عرض پنج دقیقه، قیمت ارز دیجیتال بیش از 25 درصد افزایش یافت. با انجام این کار، اعلام راه‌حل جدید آنقدر تأثیر قوی بر نقل‌قول‌ ها داشت که حتی بر اخبار امروز صبح درباره بنیان‌گذار Terra، صادرکننده LUNC Do Kwon نیز برتری داشت.

علیرغم اظهار نظر ها و تمسخر های تند Do Kwon درباره دستگیری احتمالی او، امروز مشخص شد که اینترپل برای او اخطار قرمز صادر کرده است. این بدان معناست که پلیس از سراسر جهان به جستجوی او خواهند پیوست و این روند بسیار فعال تر خواهد شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *