توکن جدید LUNA Terra با انتشار اخباری مبنی بر اینکه در بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، Binance، فهرست شده است، تقریباً 54 درصد افزایش یافته است.

 LUNA 2 به لیست Binance واکنش نشان می دهد

 Terra 2.0 (LUNA) پس از شروعی ضعیف به زندگی بازگشت.

 پس از سقوط دو رقمی در اولین روز آخر هفته، LUNA برخی از ضررها را جبران کرد.  در زمان نگارش این مقاله، LUNA 2 در 24 ساعت گذشته سهمی 53.78 درصدی را تجربه کرده و با قیمت 9.78 دلار معامله می شود.

 این رالی زمانی رخ داد که بایننس، که به طور کامل از راه اندازی مجدد شبکه Terra حمایت کرده است، این توکن را برای معامله فهرست کرده است.  کاربران اکنون می توانند توکن جدید LUNA را در صرافی جهانی خرید، فروش و انتقال دهند.

 علاوه بر این، بایننس ایردراپ چند ساله خود را به آدرس های واجد شرایط از روز سه شنبه آغاز کرد.  سرمایه‌گذارانی که قبل از فروپاشی توکن قدیمی LUNA (که اکنون به لونا کلاسیک تغییر نام داده شده است) یا استیبل کوین UST داشتند، با توکن‌های تازه ساخته شده در سطوح مختلف توزیع حذف شدند.

 مدیرعامل Terraform Labs، Do Kwon مصمم است اکوسیستم Terra را که در اوایل این ماه پس از جدا شدن استیبل کوین الگوریتمی UST از دلار آمریکا سقوط کرد، احیا کند.

قابل ذکر است که ایردراپ Terra با برخی سکسکه مواجه شده است.  برخی از کاربران در توییتر نارضایتی خود را از Terra airdrop اعلام کردند و اکثر آنها از دریافت توکن های کمتر از موعد مقرر شکایت داشتند.

 در پاسخ، تیم Terra پذیرفت که تا کنون مشکلاتی در ایردراپ وجود داشته است.  آنها ادعا کردند که روی راه حلی کار می کنند و قول دادند که پس از جمع آوری داده های کافی، اطلاعات بیشتری ارائه کنند.

 در حالی که Kwon پیشنهاد کرد اکوسیستم Terra مجدداً شامل UST نمی شود، برخی منابع نشان می دهند که او در حال حاضر روی استیبل کوین دیگری کار می کند که بر روی شبکه بلاک چین جدید Terra ساخته خواهد شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *