لیکویید شدن ۲۰۰ میلیون دلار قرارداد آتی با افت قیمت بیت کوین

لیکویید شدن ۲۰۰ میلیون دلار قرارداد آتی با افت قیمت بیت کوین دارا صدهزاری

پس از سقوط بیت کوین به زیر 39000 دلار و حرکت به زیر خط روند حمایتی که تقریباً 80 روز به ازای هر CoinGlass و TradingView به عنوان کفی برای اولین ارز دیجیتال عمل می کرد، بازار ارزهای دیجیتال با یک سری انحلال مواجه شد.

 همانطور که نمودار اولین ارز دیجیتال نشان می دهد، معامله گران نتوانستند سطح حمایتی که قبلا ایجاد شده بود را حفظ کنند، که باعث افت زیر 39000 دلار شد.  بیت کوین قبلاً به زیر سطح حمایت سقوط کرده بود، اما فقط به عنوان سایه شمع، که معمولاً نقض حمایت تلقی نمی شود.

در مورد فعلی، بیت کوین دقیقاً در خط روند یک گشایش داشت، بنابراین ممکن است همچنان به عقب برگردد و تا کنون پشتیبانی غیرقابل نفوذ باقی بماند.

 در مورد انحلال‌ها، 95 درصد از سفارش‌های منحل‌شده، طولانی بوده و Okex 45 درصد از حجم کل را تامین می‌کند.

هیچ دلیل اساسی یا هیچ دلیل خاصی در پشت این افت وجود ندارد که ممکن است باعث شود معامله گران فوراً دارایی های خود را بفروشند.  اما ممکن است تمایلات غیرمعمولی را که در هفته گذشته مشاهده شد، برجسته کنیم، زیرا معامله گران به طور فعال نقدینگی را از مبادلات دور می کردند.

بر اساس داده های گلاسنود، 6.5 میلیارد دلار بیت کوین هفته گذشته از صرافی ها منتقل شده است.  با خروج نقدینگی بیشتر از پلتفرم های معاملاتی، ظهور فشار فروش عمده باعث حرکت های قیمتی قابل توجه تری شد.

 علاوه بر خروج مقادیر زیادی از بیت کوین از مبادلات، ارزهای دیجیتال دیگری مانند اتریوم نیز پس از انتقال 4.3 میلیارد دلار اتر توسط معامله گران از صرافی ها، با بحران عرضه مواجه هستند.  اگر سوزاندن مداوم اتر و تعداد سکه‌های حذف شده از استخر نقدینگی را با هم جمع کنیم، در واقع ممکن است شاهد مشکلات نقدینگی در آینده و شوک عرضه بعدی باشیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =