ماینر بیت کوین Riot در سه ماهه دوم 366.3 میلیون دلار ضرر کرد

ماینر بیت کوین Riot در سه ماهه دوم 366.3 میلیون دلار ضرر کرد

ماینر بیت کوین Riot در سه ماهه دوم 366.3 میلیون دلار ضرر کرد

استخراج کننده بیت کوین Riot گزارش داد که در سه ماهه دوم 366.3 میلیون دلار ضرر خالص داشته است که عمدتاً به دلیل هزینه 349.1 دلار کاهش ارزش سرقفلی و هزینه 99.8 میلیون دلاری کاهش ارزش ذخایر بیت کوین است.

این شرکت در طول این سه ماه با فروش مجدد انرژی به شبکه تگزاس، 5.7 میلیون دلار اعتبار برق به دست آورد، جدا از 9.5 میلیون دلاری که در جولای به دست آورد.

این شرکت روز دوشنبه در بیانیه‌ای گفت: «ما معتقدیم توانایی ما برای فروش مجدد برق به شبکه با قیمت‌ های لحظه‌ ای مبتنی بر بازار، و در نتیجه کاهش هزینه ‌های عملیاتی ما، جزء استراتژی کلی ما است. در حالی که مشارکت در برنامه‌های مختلف پاسخگویی به تقاضای شبکه ممکن است بر تولید بیت‌کوین ما تأثیر بگذارد، ما این را بخش مهمی از رویکرد مشارکت محور خود با ERCOT می‌دانیم.»

Riot، 1395بیت کوین استخراج کرد که نسبت به سه ماهه قبل 0.7 درصد کاهش داشت.

درآمد نیز با 8.7 درصد کاهش به 72.9 میلیون دلار رسید که 46.2 میلیون دلار آن مربوط به استخراج و 9.8 میلیون دلار از میزبانی بود.

این شرکت گفت که تحت تاثیر کاهش قیمت بیت کوین و افزایش هزینه های استخراج متغیر بوده است، اما بخش قابل توجهی از سخت افزارهای نسل جدید، کارایی را بهبود بخشیده است.

سه ماهه گذشته، اولین ساختمان 200 مگاواتی خنک‌ شده خود را تکمیل کرد و تمام ماینرهایی را که در Coinmint میزبانی شده بودند، به تأسیسات Wninestone خود در تگزاس منتقل کرد تا هزینه‌های عملیاتی کاهش یابد.

جیسون لس، مدیرعامل این شرکت گفت: «ما از انعطاف‌پذیری مالی و دستاوردهای عملیاتی Riot در این سه ‌ماهه بسیار دلگرم هستیم.»

 Riotدر ابتدا فراخوان درآمد سه ماهه دوم خود را برای سه شنبه گذشته برنامه ریزی کرده بود و در یک پرونده کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) اعلام کرد که برای بررسی وضعیت مالی خود به زمان بیشتری نیاز دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =